Back to Question Center
0

Semalt: WordPress Plugin pro vaše stránky - Nejlepší rady

1 answers:

Témata WordPress umožňují uživatelům vytvářet různé báječné webové stránky. Proces návrhu však velmi komplikuje výběr ideálního tématu. Naštěstí je nyní možné rozbít knihovnu do logických kategorií volných nebo prémiových a jednoúčelových nebo víceúčelových témat.

Oliver King, jeden z nejzkušenějších odborníků z Semalt , poskytuje v článku užitný popis v tomto ohledu pro vás zvážit.

Rozdíly mezi zdarma a Premium WordPress Témata

WordPress pomáhá položit základy pro vaše webové stránky - betfred maximum payout. Vynikající WordPress téma usnadňuje přizpůsobení vašich stránek Vašim představám. Vyberte si ten, který vyhovuje vašemu designu. To vyžaduje, abyste nejprve pochopili, jaké možnosti jsou k dispozici.

Klady a zápory volných témat WordPress

Volná témata WordPress jsou ideální pro ty uživatele, kteří nemají rozpočet, ale hledají řešení webových stránek. Volná témata nevytvářejí pro vývojáře žádné zisky podle definice. Vývojáři proto nemohou v některých případech nabídnout vyhrazenou podporu nebo pravidelné aktualizace pro své uživatele. Výsledkem je, že ponechává webové stránky zranitelné vůči bezpečnostním rizikům.

Existuje mnoho volných motivů, které uživatelé mohou používat pro své webové stránky. Přestože nejsou určeny k prodeji, nezapomeňte na to, jaký je "kupující pozor", a zůstaňte opatrní, pokud jde o témata, na kterých stavíte své webové stránky.

Klady a zápory Premium WordPress Témata

Výhodou, kterou prémiové motivy mají nad svobodnými, je to, že přicházejí se specializovanou podporou. Při nákupu ukládají jednorázový poplatek, ale to se může změnit v závislosti na počtu míst, které si uživatel přeje nainstalovat. Témata Premium dostávají pravidelné aktualizace a jsou bezpečnější. Oni někdy skončí být nafouklý, protože je vždy spěchá uvolnit další funkce, i když ne prospějí všem uživatelům.

Rozdíly mezi motivy pro jednoúčelové a víceúčelové WordPress

Výběr mezi bezplatným a prémiovým tématem WordPress je jen jedním krokem směrem ke zúžení vašeho lemu. Poté se musíte rozhodnout, zda vaše webové stránky budou vyžadovat jednoúčelovou nebo víceúčelovou téma. 10)

Klady a zápory motivů WordPress s jediným účelem

Jednotlivá témata se zaměřují na určitou podskupinu webové stránky. Mohlo by to být například typ webu, jako je blog nebo určitý průmysl. Uživatelé mají prospěch z toho, že poskytují konečný produkt na zakázku a jsou často levnější než víceúčelové motivy. S jejich omezeními na používání lze očekávat podporu vyšší kvality.

Téma omezení také nepodporuje flexibilitu místa. To znamená, že pokud se někdy v budoucnu budete cítit jako vyvíjející se na vašem webu, možná budete muset hledat něco nového, protože jednoúčelové téma nebude dělat nezbytné.

Klady a zápory multifunkčních WordPress Témata

Víceúčelové téma je jediným tématem s mnoha různými nástroji a funkcemi zaměřenými na maximalizaci jejich podílu na trhu. Tato témata mají rozsáhlou škálu předem připravených rozložení a ukázek a spousta funkcí a balíčků pluginů WordPress. Tato kombinace umožňuje vytvářet libovolné webové stránky na jakýkoliv požadovaný standard. Jedinými výjimkami jsou ty stránky, které vyžadují funkčnost na vysoké úrovni. Pokud vyberete vysoce kvalitní víceúčelový motiv, možná nebudete muset v budoucnu kupovat další téma. Víceúčelové motivy jsou více náchylné k nadýmání a nejsou nejvhodnějším řešením pro specializované potřeby.

Kritéria pro výběr správného tématu

1. Rozpočet: vyberte volné téma, pokud nemáte žádné peníze, které byste mohli vynaložit. V opačném případě může výdaje na kvalitu v budoucnu těžit velmi.

2. Co stavíte? Zvolte jeden účelový motiv, pokud znáte typ webu, který chcete vyvíjet, jste si jisti, že potřebné funkce a jste přesvědčeni, že tyto potřeby nejsou včas nastaveny. Pokud hledáte bezkonkurenční funkčnost a flexibilitu, pak je víceúčelové téma nejlepší.

Některé z míst, kde můžete začít hledat témata, jsou WordPress.org a ThemeForest. Volná témata jsou výhradní pro WordPress.org, ale můžete také navštívit ThemeIsle, HeroThemes nebo Nimbus Themes pro další vyhledávací téma.

Závěr

Navzdory problému s množstvím témat WordPress, shromáždění toho správného pro vás přichází až k tomu, co odpovídá vašemu rozpočtu a pak to, co vyhovuje vašim webovým potřebám.

November 29, 2017