Back to Question Center
0

Semalt: WordPress Plugins - Kolik byste měli používat?

1 answers:

WordPress slouží velké světové populaci ohledně její aplikace. Je to jedna z nejlepších CMS. Mnoho blogerů a eCommerce začíná považovat WordPress kvůli své spolehlivosti v tom, co dodává. Navíc webové stránky WordPress přicházejí s různými motivy a přizpůsobeními podle vašich webových potřeb. Jeden jednoduchý trik pro přizpůsobení je pomocí pluginů. Pluginy jsou prvky vašeho tématu WordPress, které mohou přidat hodnotu, jakou odpovídají vaše webové stránky - hosting christmas dinner.

Pluginy pomáhají mnoha způsoby, zvláště když potřebujete vlastní funkci. Měli byste si všimnout, že většina pluginů WordPress přichází jako součásti témat. Při změně nebo úpravě motivu se změny mohou ztratit. Některé zásuvné moduly WordPress specifické pro určitý web však mohou v těchto případech zachovat některé úryvky kódu. Alexander Peresunko, přední expert na Semalt , poukazuje na to, že použití pluginů může ovlivnit výkon vašeho tématu.

Kolik WordPress Plugins je "příliš mnoho"?

Jak je vidět nahoře, pluginy jsou fragmenty kódu PHP, které přidávají funkcionalitu vašemu aktuálnímu webu WordPress. Nicméně, jak budete pokračovat v modifikaci svých webových stránek, doba odezvy systému může začít zpomalovat. Silně modifikované webové stránky jsou příliš pomalé, což negativně ovlivňuje jejich hodnocení vyhledávačů . Stejně jako výše, úryvky fungují jako přidání řádků kódu na celkový web. V tomto ohledu, jak stránky zvyšuje kód, má tendenci se stát pomalý..Společnost Google využívá reakci na webové stránky jako faktor hodnocení ve svých SERP.

V praktickém příkladu, pokud používáte více než 30 jednoduchých pluginů, nemusíte měnit reakci vašeho webu. V jiných případech je uvedení příliš velkého kódu na váš web definováním doby odezvy. Zásuvný modul s příliš mnoha úryvky může mít podobný dopad na webové stránky, které používají mnoho pluginů. Stejně jako kód webové stránky musíte mít na paměti kód, který běží na webu.

Jaké jsou nejlepší pluginy pro použití?

Rozhodnutí o použití pluginu WordPress závisí na vás. Možná budete chtít dosáhnout jedinečného efektu. V tomto případě může být nezbytné vytvořit vlastní PHP plugin. V předchozích článcích existuje mnoho způsobů, jak vyvíjet jednoduché pluginy. Potřebujete technické know-how o struktuře souborů WordPress. Podobně může být potřeba upravit soubor PHP pomocí jednoduchého poznámkového bloku.

Pluginy nejsou nutnou volbou. Existují však některé základní pluginy, které mohou vaše webové stránky lépe. Některé z pluginů WordPress musí obsahovat:

WordPress SEO od Yoast:

Pro lidi, kteří chtějí optimalizovat své stránky pro viditelnost vyhledávačů, tento plugin obsahuje všechny základní aspekty SEO. Od vyhledávání klíčových slov až po optimalizaci meta popisu existuje mnoho případů, kdy lidé vytvářejí užitečné pluginy.

WP-DBManager:

Jedná se o plugin v jednom, který pomáhá osobě spravovat základní aspekty vaší databáze. Můžete například přidat nebo opravit svou databázi. Můžete také zálohovat vaše webové stránky, abyste vrátili změny v případě, že se něco pokazí.

W3 Celková mezipaměť:

Tento plugin může pomoci vašemu webu rozvíjet provoz. Pomáhá udržet uživatele, který kdysi navštívil tím, že jim poskytne více reklam na vašem webu.

November 29, 2017