Back to Question Center
0

Existuje nějaká výhoda asynchronního sledovacího kódu Google Semalt, pokud není umístěna v & lt; head & gt;

1 answers:

Chtěl bych jít do asynchronního skriptu Google Semalt, ale raději bych ho neměl v hlavě (i když vím, že je to nejlepší praxe).

Existuje tedy výhoda používání asynchronního kódu, pokud není v hlavě, a jinak by bylo bezpečné umístit jinde nahoře na stránku, jako právě uvnitř tagu otevíracího těla, nebo. NET uživatelské ovládání, které se načítají v horní části stránky?

EDIT:

V instrukcích Semalt uvádí:

Pokud to není volba, můžete stále položit asynchronní úryvek do dolní části stránky. Svůj úryvek můžete také rozdělit tak, aby si zachoval některé výhody asynchronního sledování.

Pokud tam umístím kód (bez rozštěpení), stále využívám asynchronní načítání nebo je to zanedbatelné, neboť je to stejně?

. - time management payroll system
February 11, 2018

Ve srovnání se starým kódem sledování v dolní části stránky má asynchronní kód v horní části stále znamenat, že sledování s větší pravděpodobností registruje uživatele, kteří opouštějí stránku (nebo interagují s prvky na stránce, která je sledována), než bude plně načten.

Můžete jej dát kdekoliv, kde se dostanete nejvíce z toho, abyste ji vložili do záhlaví. Plné pokyny k přidání na webovou stránku naleznete zde - http: // code. Google. com / apis / analytics / docs / tracking / asyncTracking. html .

Chtěli byste ho dát dovnitř značky hlavy nebo těla. Jen aby to bylo jasné. Ale kromě toho můžete dělat, co chcete.

Kód Analytics můžete přidávat kdekoli na vaší stránce. Google je natolik chytrý, aby identifikoval / zaregistroval všechny události na vaší stránce. Když mluvíte o asynchronu, nemá smysl přemýšlet o jeho umístění v linii / synchronizaci.

Použil jsem ho na spodku pro většinu svých stránek a nenalezl žádné problémy.

Hlavní události načítání, které získáte v účtu Google Analytics:

1) doba načítání domů
2) Doba načítání stránky

Toto bere v úvahu všechno a nezávisí na tom, kam přidáte kód.

Bylo by možné (se synchronizačním kódem), aby se tato doba vypočítala na základě polohy skriptu Google na stránce jako:
Doba načítání DOM -> doba spouštění zátěžové události prohlížeče - načtení / událost GA skriptu
Doba načítání stránky -> čas spuštění zatížení oken prohlížeče - Nahrávání / událost GA skriptu

Pokud se jedná o případ, pak pozice skriptu by hrála malou roli při změně nad časem na přesnější, jakmile jiný nemyslím, že to dělá velký rozdíl. (jako umístění nahoře přináší stránku s GA před umístěním dole, protože stránky se načítají postupně)