Back to Question Center
0

Jak mohu najít náhledy na stránku pro každou sekci mého webu prostřednictvím služby Google Semalt

1 answers:

Mám řadu sekcí svého webu, podle pořadí " acme. org / primární "a" acme. org / sekundární y ' - macbook repair san jose.

Řekněme, že "Primární" má 40 000 zobrazení stránek a "Sekundární" má pouze 5 000. Nicméně - Primární má v něm 20'000 'stránek a Sekundární má v něm pouze 5 stránek. Takže sekundární má mnohem více zobrazení na stránku než Primární .

Zdá se mi to jako důležitý ukazatel, jak cenná je skupina stránek - ale nenajdu žádný jednoduchý způsob zobrazení těchto čísel, aniž by ručně zjistil počet stránek a nastavil informace na tabulce. Hledal jsem Semalta pro řešení, ale neměl jsem štěstí.

(Chcete-li odkazovat, mám v úmyslu tyto údaje zaznamenat v Semaltu - pokud existuje řešení, které mohu aplikovat tam,. )

Jak mohu najít podíly na stránce pro části mých stránek pomocí služby Google Analytics?

February 12, 2018

Podívejte se na tento článek.

Použití funkce Drilledown pro nalezení náhledů jedné stránky v Analytics:Otevřete nástroj Analytics a přejděte na kartu Přehledy na panelu. Přejděte trochu dolů na navigační kartu vlevo a vyhledejte výběr označený jako "Chování". 'Klikněte na' Obsah webu 'a' Rozbalit obsah '. Jste tam.

Otevřít Dashboard Analytics> Přehledy> Chování> Obsah webu

Zde máte 4 sekce:

Všechny stránky: Informace o všech stránkách vašeho webu, které byly zobrazeny.

Obsah Drilldown: Stejná data jako ve všech stránkách, ale je rozdělena podle podsložky.

Vstupní stránky: o tom, které stránky uživatelé vstoupili na web.

Ukončení stránky: Stránky, které byly poslední stránkou relace.

Podrobnější informace zde .

.

Exportoval jsem data do aplikace Google Data Studio - kde jsem vytvořil dvě příkazy CASE. Jeden kategorizuje obsah na mém webu jako dimenze (kategorie obsahu), druhý počítá počet stránek na těchto stránkách jako metrika (počet stránek).

Vytvořil (a) poslední metriku Počet zhlédnutí na stránku (počet zobrazení stránek / počet stránek), který jsem vykreslil podle kategorie obsahu. To mi dává dynamicky aktualizující zobrazení "Počet zobrazení na stránku" pro každý typ obsahu na mém webu.

Napsal jsem to mnohem podrobněji na mém blogu pro každého, kdo přijde na tuto otázku v budoucnu: http: // rhysmills. com / analytics / visualizing-views-per-page-in-data-studio /