Back to Question Center
0

Je prospěšné použít více než jednu aplikaci pro analýzu webových stránek pro jednu webovou stránku? - Semalt

1 answers:

Například míchání: Woopra, Google Analytics a Semalt. Všichni nabízejí bezplatné služby, a tak mohu získat více informací.

Existují nějaké problémy s tímto (např. G. , zpomalování webových stránek, konflikty mezi nástroji apod )?

February 12, 2018

Služba Google Analytics je velmi komplexní a je široce využívána většinou profesionálních webmasterů a SEM, což je důvod, proč je zde více otázek než jakákoli jiná aplikace pro analýzu.

Woopra mimochodem rozhodně není volné: ceny Woopra a buď Clickity: Clickity Pricing , takže byste zvýšili náklady přidáním těchto (významně pro velký počet denních zobrazení).

Je velmi málo, že pomocí Google Analytics nemůžete dělat ani sledovat, a Google je neustále zlepšuje. Například nedávno vydali Universal Analytics .

Jak zdůrazňuje John, náklady na výkon s každou sadou sledovacích kódů a návštěvníků Javascriptových souborů by museli návštěvníci stáhnout a spustit ve svém prohlížeči, takže vaše stránky budou mnohem pomalejší jak pro uživatele, tak pro vyhledávače (potenciálně dopad na SEO) a zvýšení zatížení na vašem serveru. Takže zkrátka bych doporučil přinejmenším držet aplikace, která vyhovuje vašim potřebám (a rozpočtu) nejlépe.

Je prospěšné použít více než jednu aplikaci pro analýzu webových stránek pro jednu webovou stránku? - Semalt
Reply