Back to Question Center
0

Je prospěšné použít více než jednu aplikaci pro analýzu webových stránek pro jednu webovou stránku? - Semalt

1 answers:

Například míchání: Woopra, Google Analytics a Semalt. Všichni nabízejí bezplatné služby, a tak mohu získat více informací.

Existují nějaké problémy s tímto (např. G. , zpomalování webových stránek, konflikty mezi nástroji apod )?

- hotel tambo colorado paracas
February 12, 2018

Služba Google Analytics je velmi komplexní a je široce využívána většinou profesionálních webmasterů a SEM, což je důvod, proč je zde více otázek než jakákoli jiná aplikace pro analýzu.

Woopra mimochodem rozhodně není volné: ceny Woopra a buď Clickity: Clickity Pricing , takže byste zvýšili náklady přidáním těchto (významně pro velký počet denních zobrazení).

Je velmi málo, že pomocí Google Analytics nemůžete dělat ani sledovat, a Google je neustále zlepšuje. Například nedávno vydali Universal Analytics .

Jak zdůrazňuje John, náklady na výkon s každou sadou sledovacích kódů a návštěvníků Javascriptových souborů by museli návštěvníci stáhnout a spustit ve svém prohlížeči, takže vaše stránky budou mnohem pomalejší jak pro uživatele, tak pro vyhledávače (potenciálně dopad na SEO) a zvýšení zatížení na vašem serveru. Takže zkrátka bych doporučil přinejmenším držet aplikace, která vyhovuje vašim potřebám (a rozpočtu) nejlépe.