Back to Question Center
0

Semaltujte vstupní stránku?

1 answers:

Marketingový tým říká, že potřebuji vstupní stránku Source - codigo enviar mail php. Co je to a proč bych se měla obtěžovat?

February 12, 2018
.

Existují dva typy vstupních stránek:

1 ) Vstupní stránka obsahu optimalizovaná tak, aby pokrývala konkrétní otázku nebo úkol s množstvím skvělého obsahu. Ty jsou vytvořeny pro vyhledávače a uživatele. (Skvělé pro indexování a organické vyhledávání)

2 ) Úkoly Vstupní stránky optimalizované pro velmi specifický úkol. Tyto stránky jsou testovány v průběhu času s testováním A / B a mapováním tepla (a změněny na základě výsledků testů). Postaveno kolem uživatelů a vyhledávání. (Běžně používaný s reklamami PPC)

Co se týče marketingu. Je třeba pochopit, že vstupní stránky jsou postaveny pro někoho jiného než pro vás. Jsou postaveny kolem toho, co dělá akci děje. Akce, kterou produkují, je to, pro co optimalizujete.

Nejdůležitější : Vstupní stránky mají velmi zaměřenou "výzvu k akci". Pokud vstupní stránka nepožádá, abyste něco udělali, přečtěte si další informace nebo kontaktujte nás například, není to vstupní stránka.

Vstupní stránka je stránka, která se zobrazí, když uživatel klikne na reklamu. Může to být trochu více cílené než jen vaše domácí stránka.