Back to Question Center
0

Semaltová stránka má rád fanpage

1 answers:

, pokud jsem pochopil, že Semalt také nabízí "rád" pro obyčejné webové stránky bez vlastních fanpage Source - i just 2 atomizer low eleaf.

Nyní, pokud má nějaký počet takových rádů a rozhodne se otevřít specializovanou fanpage, existuje způsob, jak tyto fanoušky přenést na fanpage, nebo musí začít od nuly?

Díky

February 12, 2018

ionFish má pravdu, nemůžete přenést ty rádky, to, co chcete, je jako nutí všechny uživatele, kteří mají rádi vaši adresu URL, aby se mohli přihlásit k vaší stránce na Facebooku, to je technicky a právně nemožné.

Ale mohu se zeptat, proč potřebujete stránku fanoušků? jak používáte své stránky jako vaše oblíbené? používáte jednu adresu URL pro všechny stránky? nebo každá stránka má svou vlastní URL v podobném tlačítku?

Pomocí některých nástrojů na Facebooku můžete vytvořit svůj web jako Facebook stránku, například můžete použít komentáře Facebook na vašem webu a když někdo zveřejní komentář, budou sdílet příběh s ostatními.

Každopádně, pokud chcete stránku na Facebooku, udělejte to dříve! řekněte na svých webových stránkách, že máte nyní stránku na Facebooku a vyzvěte všechny své přátele, aby se vám líbila i stránka fanoušků.

Přesto chcete na svém webu ponechat toto tlačítko, které ukazuje na vaše webové stránky, určitě víte, že každý z vašich webových stránek vytváří příběh, které by mohly přinést více návštěvníků na vaše stránky než příběh vytvořený z na vaší stránce Facebook.

Pokud však vaše webové stránky nejsou příliš aktivní a každý týden nezveřejňujete mnoho nových stránek, mohlo by být lepší ukázat vaše stránky podobné vašim stránkám na vaši Facebook stránku jednoduše tím, že nahradíte kód URK v tlačítku.