Back to Question Center
0

HTTPS indexování po migraci - Semalt

1 answers:

Přesunul jsem web z HTTP do HTTPS verze před měsícem a provedl jsem všechny potřebné změny, provedl jsem přesměrování 301 tak, aby všechny staré odkazy přesměrovaly na verzi HTTPS a přidal jsem novou verzi nástrojům pro webmastery, předložil nový sitemap , a provedl všechny potřebné změny na svých stránkách, změnil také všechny interní odkazy na HTTPS, po tom, co bylo všechno v pořádku, odkazy na stránky v Googlu se změnily na HTTPS a návštěvy HTTP verze se staly každý den méně, ale byl jsem překvapen, když jsem viděl jsem, jak se mé odkazy na google znovu změnily na http a poté navštívíte verzi HTTP den za den, jak vidíte na obrázku, 301 přesměrování funguje dokonale, teď co musím udělat, aby se odkazy objevily ve verzi HTTPS v google? může mi pomoci někdo?

HTTPS indexing after migration - Semalt

. Source - to make your own website for free and kids
February 12, 2018
. htaccess vynutit přesměrování na https, aby každý návštěvník (včetně indexu Google získal správnou verzi):

Přidejte toto do horní části. soubor htaccess:

RewriteEngine Na příkladu RewriteCond% {HTTP_HOST} ^. com [NC]RewriteCond% {SERVER_PORT} 80 RewriteRule ^ (. *) $ https: // www. příklad. com / $ 1 [R, L]

* nezapomeňte nahradit www. příklad. com w / vaše doménové jméno, to samé platí například. com

Pokud jsou všechny odkazy správně přesměrovány, neměli byste na stránkách http provozovat žádnou návštěvnost.

Zdá se, že jde o snímek obrazovky z aplikace Search Console. Nastavili jste preferovanou verzi svého webu na verzi https v nastavení webu SC?