Back to Question Center
0

Je atribut titulu (ne tag) důležitý pro SEO? - Semalt

1 answers:

Atribut titulu je standardní prvek HTML dostupný ve většině značek. E. G.

 • podle funkce

 • Používal jsem tento atribut na některých stránkách pro použitelnost; mnoho prohlížečů vykresluje odkaz přes podrobnější popis toho, co je na druhé straně - durox.

  Zajímalo mě, jestli to má negativní vliv na mé hodnocení (skrytý text?) Nebo pokud má nějaký vliv na výpočty relevantnosti klíčového slova na místě nebo mimo něj.

  Ví někdo o nějakém výzkumu?

  February 12, 2018
  . Přínosným způsobem, jak používat atribut titulu pro účely SEO, je použití jeho prvku odkazu s popisným textem v rámci kotevní značky (což vám dává více nemovitostí pro vaše cílená fráze). Navrhoval bych, abyste nedopustili kopírování Vašeho kotvy (pro účely použitelnosti). Má poskytovat doplňující informace a nechat uživatele, aby věděli, kam jim bude odkaz odkazovat, pokud na ni kliknou. Při vytváření názvů odkazů optimalizujte pro fráze klíčových slov, na které cílíte na odkaz na stránku (stejně jako u kotvy). Vyhledávače je používají pouze v souvislosti s odkazovanou stránkou, nikoliv s odkazem na stránce .

  Atribut titulu není specificky určen pro vytváření popisů, nicméně většina prohlížečů generuje popisky prvků, které mají titul . Můžete použít titul s na mnoha různých prvcích, takže si pamatujte, jak se na nich používají nástroje. To může být velmi nepříjemné, když se používá na věcech jako

  , všechno najednou.

  Při použití obrázků je atribut titulu méně důležitý pro SEO než atribut alt , ale důležitější než atribut longdesc.

  je to docela možná falešné informace. Článek ( http: // www. seomoz. org / ugc / link-title-attribute-and-its-seo-benefit ) říká: "Musím ještě vyzkoušet své poznatky a rád bych věděl, zda tato technika zlepší hodnocení,. "

  Není testování. Google dělá ne zváží atribut titulu.

  Tento článek říká

  "Atributy nadpisu odkazu: Domníváte se, že můžete jednoduchým způsobem přidat popisný text do atributu názvu odkazu" klikněte sem "? (Například: Klikněte zde. ) Přemýšlej znovu. V 90. letech jsem si také myslel, že to jsou včelí kolena. Ukázalo se, že jsou zcela ignorovány všemi hlavními vyhledávači. Používáte-li je k tomu, aby byly vaše stránky přístupnější, pak je to skvělé, ale jen vědí, že s Google nemají nic společného. "

  Souhlasím s tímto hodnocením a viděl jsem .

  Existuje argument týkající se názvů kotev, které označují relevanci stránky, na kterou směřuje. Celé tvrzení "Společnost Google nepovažuje názvy kotev" však vyvrací to argument argumentu. Nemohu najít žádné konečné informace, které by jinak říkaly.

  je to pozitivní efekt, že tento titul bude spojen s tímto odkazem jako druh sady klíčových slov.

  ,