Back to Question Center
0

Nejlepší způsob, jak chránit veřejné prostředí, které čelí vývoji? - Semalt

1 answers:

Semalt v procesu vytváření individuálních dev prostředí pro naše vývojáře. Všichni naši vývojáři jsou vzdáleni a my nemáme VPN nebo cokoliv, co by nám to přineslo.

Ale tady je otázka

Naše veřejné stránky jsou doménou - kasutatud nokian rehvid. com, naše beta stránka je doména. síť. Každý vývojář má svou vlastní subdoménu, IE. Petr. doména. net, robert. doména. síť, atd. U větších projektů máme věci jako obchod. doména. net, všechny jsou připojeny k našim repozitářům githubů a my automatizovaně tlačíme na naše beta stránky v doméně. síť, kde máme skupinu členů, kteří pro nás pomáhají testovat jako QA. Otázkou je, jak můžeme chránit prostředí pro vývojáře před veřejným přístupem a přitom stále umožňujeme všem vývojářům přístup ke každému jinému prostředí dev?

Nemyslím si. htpasswd nebo. Přepisy htaccess jsou způsoby, jak jít, protože nechceme, aby si vývojáři pamatovali heslo, ani nechceme, aby si všichni vývojáři sdíleli stejné heslo.

Jakékoli myšlenky by byly oceněny.

February 12, 2018

Pokud nechcete používat htpasswrd pak bych doporučil omezit přístup k dev míst IP adresa .

Dokonce i když dev nemají statické adresy IP, nebudou se měnit tak často, že by tento typ omezení mohl způsobit velké bolesti hlavy (mám stejnou IP po celé měsíce), jen tak dlouho, volání, pokud dojde ke změně.