Back to Question Center
0

Potřebujete pomoc při práci s doménami a subdoménami pomocí funkce www. DNS

1 answers:

Prohledala jsem spoustu různých příspěvků, které položila tuto otázku a opravdu jsem neviděl přímou odpověď na to, jak získat tuto práci.

V současné době s následujícími nastaveními přidání www do fronty mé domény nebo subdomény nenahrává webovou stránku, dostávám přesměrování, že moje doména nelze nalézt.

Mohl by někdo vysvětlit, jak mohu dostat www. doména. com a www. subdoména - trilby black hat. doména. com pracovat?

Semalt, mám následující záznamy DNS:

EDIT: Toto je DNS Semalt, který fungoval po odpovědi closetnoc

Neměl jsem Semalt před

    A1. 2. 3. 4
Subdoména 1. 2. 3. 4
Doména domény CNAME. com. CNAME www. subdoména subdomény. doména. com.     

Mám také virtuální hostitelský soubor, jak je uvedeno níže (a další pro subdoménu, ale dostanete podstavec). Tímto je vynutit přesměrování na HTTPS:

    RewriteEngine zapnutoReWriteCond% {SERVER_PORT}! ^ 443 $RewriteRule ^ / (. *) https: //% {HTTP_HOST} / $ 1 [NC, R, L]
Doména ServerName. comServerAlias ​​www. doména. comServerAdmin webmaster @ localhostDocumentRoot / cesta / do / public_htmlSSLEngine zapnutoSSLCertificateFile / cesta / do / doména. crtSSLCertificateKeyFile / cesta / do / doména. klíčSSLCertificateChainFile / path / to / domain-bundle / path / to / public_html ">AllowOverride AllErrorLog $ {APACHE_LOG_DIR} / chyba domény. logCustomLog $ {APACHE_LOG_DIR} / přístup k doménám. log kombinovaný
    
February 12, 2018

V příkladu DNS chybí několik prvků. Zde je, jak bych to udělal.

 . com A 10. 0. 11. 101
Příklad www CNAME. com
příklad CNAME subdomény. com
www. příklad CNAME subdomény. com 

Pokud jsou všechny na jednom webovém serveru, webový server přijme záhlaví požadavku a odpoví podle požadavku.

V tomto případě potřebuje pouze vaše nadřazená doména adresu IP. Nezapomeňte, že toto je směrování názvů domén pouze na adresy IP. Co se týká ostatních, je CNAME alias odkazující na vaše doménové jméno. Takže pro www. příklad. com, subdoména. příklad. com a www. subdomény. příklad. com, všichni budou používat adresu IP příkladu. com.

Budete potřebovat podobné stránky nastavené pro subdoménu. příklad. com a www. subdomény. příklad. com jako vy. com a www. příklad. com. Nezapomeňte, že subdomény jsou oddělená místa od rodiče a je třeba je nastavit jako nový web. Pokud chcete, aby obsah subdomény byl zobrazen mimo vaši nadřazenou doménu, je to úplně jiná otázka, ale stále vyžaduje vytvoření podřízené domény.