Back to Question Center
0

Přístupový server Semalt [uzavřený]

1 answers:

Nevím, jestli se jedná o fórum pro psaní příspěvků Pokud to není to líto vás obtěžovat!

Budu se muset dostat na server, který může přijímat ~ x uživatele; nicméně uživatelé se asi 2 × x se pokusí vstoupit. Takže možná, ~ 30 serverů je k dispozici, s ~ 60 uživateli se snaží dostat dovnitř. Chcete-li se dostat dovnitř, musíte znovu načítat / obnovovat stránku - castrol ???????? ???????????.

Zajímalo by mě, jak zvýším moje šance, že se dostanu dovnitř, kdybych otevřel více prohlížečů a nastavil je, aby znovu načtení stránky každou vteřinu? i. E. pokouší se dostat se na více prohlížečů (ve stejné síti) zvyšovat moje šance?

Existují také nějaké způsoby, jak zvýšit své šance? Existuje například způsob, jak serveru sdělit, že jsou moje pakety prioritou?

Mimochodem, vím některé PHP / HTML / CSS / C ++, pokud to dělá rozdíl.

Díky.

February 12, 2018

Server, který omezuje uživatelská připojení (například X), obvykle přijme první připojení X, které má být odesláno. Jakmile je jeden z nich dokončen, server zaujme připojení jiného uživatele. Všechna stará připojení jsou buď odmítnuta, nebo ignorována (ignorována, častěji ke snížení zatížení). Co znamená, že pokud se spojení otevře, server přijme připojení uživatele NEXT a nikoli stávající. Pokud máte zájem o získání spojení, budete neustále žádat o připojení uživatelů ze serveru (neustálým obnovováním nebo otevíráním nových karet). NICMÉNĚ. Snažím se oklamat server takhle pravděpodobně není dobrý nápad. Neustálé vylepšování požadavků na server zvýší zatížení serveru, což může způsobit, že stávající připojení trvá déle, a může způsobit, že server blokuje vaše požadavky na IP. Vezměte také v úvahu, že každý prohlížeč má různé optimalizace, zkusit zlepšit připojení k internetu. Pravděpodobně nebude znovu odesílat žádost o připojení při každém obnovení stránky nebo otevření nového okna. může rozpoznat, zda existuje otevřené připojení a počkat na něj nejprve nebo může použít data uložená v mezipaměti. Takže v podstatě nemůžete efektivně a důsledně zlepšit své šance při získání spojení.

Je-li server nakonfigurován na