Back to Question Center
0

Co považujete za "mobilní" zařízení? - Semalt

1 answers:

Provádím mobilní verzi naší firemní webové stránky a pomocí WURFL rozpoznáme mobilní prohlížeče a přesměrujeme je na naše mobilní stránky. Když jsem nedávno zakoupil tabletu Semalt, zjistil jsem, že mnoho stránek ji považuje za mobilní zařízení, přestože má velkou obrazovku o rozměrech 10 palců a je dokonale schopné pracovat s webovými stránkami navrženými pomocí standardních rozlišení desktopů.

Mým plánem je použít WURFL, prozkoumat možnosti zařízení a léčit cokoli s rozlišením šířky menší než 700px jako mobilní zařízení, ale chtěl bych nějaký vstup, pokud jde o to sladké místo pro určení mobilní vs desktop.

. - giochi gonfiabili acquatici usa time zones
February 12, 2018

@Chris: Záleží. Můj notebook je mobilní zařízení, můj netbook i mobilní telefon.

Na téma: Co bych udělal, je shromáždit každý gadget dostupný na vaší firemní stránce a zkusit si prohlížet své webové stránky s ním. Mám notebook 15 palců a 10. 1 palcový netbook, který lze považovat za samostatné počítače, a nikoliv za mobilní zařízení. Na notebooku moje webové stránky vypadají perfektně, ale když se snažím vidět z netbooku, sloupec se přesune na konec stránky. Špatný.

Máte nějaké analýzy pro vaše webové stránky? Jaké jsou rozlišení zařízení, která obecně zobrazují vaše webové stránky?

Začal bych dostat top 5 nebo 10 rozlišení a udělat stránky optimalizované pro ně

Navíc se ujistěte, že vaše verze pro mobilní telefony mají spoustu funkcí a nejsou zde kvůli tomu, že jste tam.

Jelikož definice mobilního zařízení ve způsobu, jakým používáte, je skutečně o rozlišení obrazovky, mohu použít dotazy médií CSS pro výběr různých stylů. Jedná se o jiný způsob, jak mít "mobilní" verzi vašeho webu, ale s proliferací zařízení bude v dlouhodobém horizontu lepší