Back to Question Center
0

Jak dlouho bude Semalt indexovat stránky po odeslání do indexu? Jak zkontrolovat průběh? [duplikát]

1 answers:

Tato otázka již má odpověď zde:

  • Proč vyhledávače indexují můj obsah? 2 odpovědi

Po aktualizaci našeho webu jsem odeslal aktualizovaný soubor Sitemap, načten webovou adresu domovské stránky / jako společnost Google a odeslal ji a jeho přímé odkazy pro indexaci ve službě Google Search Console před více než 2 týdny. Semalt pak jsem vůbec neviděl změnu v celkovém počtu indexovaných stránek. Stránky procházené denně byly konzistentní po celou tuto dobu, ale nic, které by naznačovalo, že celá stránka byla znovu prohledána pro indexaci (očekával bych, že zde vidím hrot) - riscaldatore bagno facile da usare.

Pokud se podívám na stránky Procházet -> Sitemaps, vidím, že některé stránky byly označeny jako indexované, ale je to jen velmi malé procento z celkového počtu odeslaných adres URL a údaje se nezměnily za více než dva týdny. Semalt nejsou chyby Sitemap ani chyby indexu.

Ví někdo, jak dlouho trvá, než se uvidím nějaký pohyb? A dívám se na správném místě, abych to viděl, i. E. statistiku procházení a celkový počet indexovaných stránek v nástroji Semalt Search Console? Jak mohu vědět, jestli Semalt prolezl stránky a rozhodl se, že je indexovat proti tomu, že je vůbec nevylezl?

February 12, 2018

Neexistuje žádný konkrétní časový rámec, v němž by Google nebo kterýkoli vyhledávač začal zobrazovat více z vašich adres URL v SERP. (Bing je obvykle jednodušší přesvědčit. ) Počáteční procházení bude trvat až několik dní. Problémem je, že algoritmy nemusí vždy považovat všechny vaše stránky Sitemap za hodné uvedení na seznamu.

Můžete zkusit znovu odeslat svůj sitemap XML několikrát. S jedním klientem jsem dostal stránky plně indexované až po třech podáních. To znamená, že když Google požádá o přehodnocení vašeho webu, může potenciálně pracovat i proti vám, pokud se rozhodne, že váš obsah není tak dobrý, jak si původně myslel.

Společnost Google nebude indexovat stránky, které považuje za slabé nebo neoriginální. Pokud máte několik stránek, kde jsou záhlaví a zápatí hlavní oblasti obsahu a tělo obsahu je velmi tenké, bude tento druh stránky zobrazen jako obsah nízké kvality nebo duplicitní obsah.

Chcete-li vyřešit následující potíže, postupujte takto:

  • Je váš obsah dostatečně dobrý pro indexování? Pokud tomu tak není, vytěsněte tyto stránky.
  • Jsou vaše značky nadpisy podle standardu SEO? Máte nějaké meta tagy, jako například noindex nebo nofollow, na některé z těchto stránek, které by zabránily indexaci?
  • Zablokujete v robotech jakoukoli adresu URL souboru Sitemap. txt?
  • Je většina vašeho obsahu generována JavaScript?
  • Je některá z vašich stránek skutečně pomalá nebo není mobilní?

Po provedení některých změn znovu odešlete soubor Sitemap a uvidíte, co se stane.

Můžete vyhledat specifické adresy URL pomocí kombinovaných vyhledávacích operátorů, například: site: example. com inurl: vzorová stránka. Zde je skvělý zdroj pro tento typ zábavy: https: // moz. com / blog / mastering-google-search-operátoři v 67 krocích

Ve vašem Generálním sekretariátu Rady se v oblasti Sitemap zobrazuje, kolik stránek bylo předloženo a kolik bylo indexováno. To znamená, že cokoli nebylo indexováno, byl vyhrazen vyhledávačem. Když spustíte vyhledávací dotazy pomocí operátorů, může se vám zobrazit více stránek, než bylo indexováno společností Google. To znamená, že byste měli jít hlouběji do SERP a zkontrolovat duplicitní obsah, indexované uzly taxonomie, vše, na čem můžete podniknout kroky.

Pokud nevidíte žádné zlepšení, vyčkejte několik týdnů nebo měsíců. Pokuste se vytvořit další zpětné odkazy od renomovaných zdrojů. Snažte se sdílet svůj obsah se sociálními médii. Pokud je to možné, publikujte další obsah. Přesvědčte Google, že stránky Sitemap, které odesíláte, hodlají žít v indexu. Jak dlouho to trvá závisí na vaší marketingové strategii.