Back to Question Center
0

Semalt - stojí za to zřízení?

1 answers:

Kolik provozu je nutné pro to, aby měl AdSense smysl?

. Source - vps anti ddos free
February 12, 2018
.

Také jsem to zkusil na svém osobním blogu, kde mám za sebou jen 50 návštěvníků denně. V takovém případě to rozhodně nestojí za to a po několika měsících jsem to skončil.

Z podcastu stackoverflow uvedeného výše:

  • Na drtivé zklamání Google AdSense na přetečení zásobníku. Theteorie AdSense, odpovídající aktuálnostireklamy na obsah na stránce, jefantastický. Realita typureklamy, které jsme skutečně viděli na přetečení zásobníkuje hrozné zklamání. onibyly stěží relevantní a často celkemškaredý.
  • Naše ručně vybrané reklamy zaměřené na vaše publikum vystačí 50krát lépe než AdSense. Věříme, že pokudGoogle by mohl určitým způsobem označit stránky sspecifické téma publika (například řekněme,"Programátoři") to bude hodnělepší.
  • Pokud stránky jako Stack Overflow, které dělají téměř milion zobrazení stránek denně,nemůže udělat dost, aby pokryla i jednuosoba v polovině času pomocí GoogleAdSense, jak někdo živís AdSense? Dokonce funguje?
  • Joel říká, že jediní, kdo dělají slušné peníze se službou AdSense, jsou podvodnícikteří specificky budují webové stránkynic kromě cíle vysokéklíčová slova za platbu za proklik. nejsem si jistýGoogle to měl na mysli. to jeohromující obžaloba z "sílyalgoritmus ".

Samotné společnosti Google používají následující opatření: "kliknutí", "míru prokliku", "příjmy za milion" (eCPM) a "výdělky". Míra prokliku je, kolik lidí klikne na vaše reklamy a eCPM je průměr toho, kolik peněz dostanete na 1000 lidí, kteří se na reklamu dívají.

Zisk je peníze, které vám společnost Google vyplácí (samozřejmě). Co potřebujete udělat, abyste zjistili, zda je pro vás finančně důležité, je znásobit počet reklam, které můžete zobrazit (kolik 1000 stránek), podle toho, o kolik eCPM očekáváte.

Příklad: Pokud očekáváte eCPM jednoho dolaru a máte 50 000 lidí denně navštěvujících vaše stránky, očekáváte, že získáte 50 dolarů na den. Pokud očekáváte eCPM o deseti centy a máte 100 návštěvníků denně, očekáváte, že získáte 1 cent za den. Při eCPM deseti dolarů a 3000 osob byste očekávali, že získáte 30 dolarů denně.

Vezměte na vědomí, že smluvní podmínky společnosti Google zakazují lidem, aby odhalili buď svou MP nebo eCTZ, takže tvrdá část této hře odhaduje nalezení realistického eCPM. Pokud jde o nastavení reklam, je to skutečně mrtvé. Google Adsense opravdu není velmi těžké nastavit; tam je "průvodce", který dělá HTML kód pro vás a stačí držet na vašich webových stránkách kdekoliv chcete.

Úroveň obtěžování pro uživatele je faktor, ale máte následující druhy kontroly:

  • Můžete si vybrat pouze "textové reklamy", abyste nikdy nezískali žádné obrázky ani animované reklamy.
  • Můžete zablokovat reklamy, které nemáte, pomocí "konkurenčního filtru reklam".
  • Můžete si vybrat barvy, velikosti apod. reklam.

Další věci, na které je třeba přemýšlet, jsou, že potřebujete zásady ochrany osobních údajů a je zde seznam "seznamů prádla", na kterých musí vaše webové stránky splnit před tím, než se stanete způsobilým.

Existuje spousta pravidel a dalších věcí, které musíte následovat, takže pokud je váš obsah vysoce kontroverzní nebo X-rated, pak zapomenout. Existují také limity na věci, jako jazyk, ve kterém může být vaše stránka zapsána atd.

Spouštím webovou stránku, která získá přibližně 140 tisíc návštěvníků za měsíc a kolem 5. 3 stránky na návštěvu. Rozhodl jsem se, že na něj několik let navazuje několik textových odkazů na službu Adsense a byl jsem naprosto překvapen, kolik to přineslo. Byla jsem schopna umístit textové reklamy velmi vkusným způsobem, který nezhoršuje uživatelskou zkušenost.

Nestačí žít v žádném případě, ale je to opravdu skvělá kapesní změna. Vím, že existují někteří lidé, kteří tvrdí, že celý svůj život žijí mimo AdSense, ale neumím si představit, jaký typ stránek byste si museli vytvořit.

Takže odpovězte na vaši otázku. AdSense se v mém scénáři úplně vyplatí.

.

. Neříkají svou úroveň provozu v nitě, ale měly by vám poskytnout hrubou představu o rozsahu příjmů, které lze očekávat.

Myslím, že nejlepší odpověď je opravdu: záleží.

Pokud se publikum vašeho webu skládá z technicky zdatných lidí, jako je SO, AdSense je pravděpodobně plýtvání vaší návštěvnosti.

Pokud máte na druhou stranu web s 1. aktivní skupina inzerentů AdSense a 2. publikum lidí, kteří hledají specificky to, co tito inzerenti nabízejí AdSense, může být skvělým způsobem zpeněžení webové stránky.

V podstatě zde mluvíme o RPM. Výnosy za Mille. Kolik peněz děláte z 1000 zobrazení stránek? Google AdSense neumožňuje lidem zveřejňovat tato čísla. Tak pojďme kolem bush. Spravoval jsem službu AdSense na mnoha webech a viděl jsem RPM pro různé weby v rozmezí od 0 (myslím, že toto číslo může být odhaleno bez porušení zásad AdSense) na něco, co stojí za mým úsilím, přičemž pouze 100 návštěvníků za měsíc. Jediným skutečným způsobem, jak to zjistit, je vyzkoušet to. (No, jakmile budete mít alespoň 30 návštěvníků za měsíc, řeknu to. A také mohu dodat, že pravděpodobně přestanete zkoušet, pokud po měsíci nebo třech se svými 100 návštěvníky / měsícem nebudete mít dost peněz - a vyzkoušet affiliate marketing nebo ručně vybírané reklamy, pokud máte tak štěstí, že dostanete nabídky pro ty. )

Pokud vidíte nějaký příjem za 100 návštěvníků, můžete se hodně optimalizovat, není to neslýchané vylepšit 10x nárůst výnosů zlepšením pozic, formátů reklam apod.Bohužel testy A / B "Pokusy" AdSense vyžadují, aby bylo hodně provozu užitečné. Raději se dobře podívejte na své stránky a ručně vkládejte reklamy AdSense. Pluginy, jako je Quick AdSense for WordPress, mohou být dobré začít, ale opravdu není dobrý způsob, jak se posunout kupředu. Je mnohem lepší trávit nějaký čas myšlení jako návštěvník vašeho webu.

A nakonec to záleží (opět, to závisí na tom, co se snažíte dosáhnout.

  • Pokud chcete vytvořit příjemný pasivní příjmový tok AdSense může být skvělé - pokud nechcete dělat nějaké vločkané věci, může to být docela spolehlivý zdroj příjmů. nezapomeňte na AdSense, pokud chcete vytvořit silně škálovatelnou firmu (jako SO).