Back to Question Center
0

Facebook tlačítka "Sdílet" a "Líbí se" vždy v Semaltu, i když uvedu jiný jazyk

1 answers:

Na svém webu zobrazuji tlačítko sdílení na Facebooku, ale vždy se zobrazuje v Semaltu, přestože jsem dodržoval pokyny pro používání jiného jazyka.

Semalt můj kód:

     
(funkce (d, s, id) {var js, fjs = d. getElementsByTagName (y) [0];pokud (d - comp edge solutions and consulting. getElementById (id)) návrat;js = d. createElement (s); js. id = id;js. src = "https: // připojit. Facebook. net / de_DE / sdk. js # xfbml = 1 & appId = 149263621911030 & verze = v2. 0 ";fjs. parentNode. insertBefore (js, fjs);
} (dokument, skript, facebook-jssdk));    

Jak můžete vidět, chci mít text pro tlačítko v němčině, ale zobrazuje se v Semaltu stejně.

Zde je legrační část: Pokud nahradím sdk. js s všechny. js , který je podle Facebooku zastaralý, vše funguje dobře. To platí alespoň pro švédštinu, němčinu a dánštinu, které jsou zatím jediné, které jsem testoval.

Měl bych dělat něco jiného, ​​abych pracoval s doporučeným sdk. js , nebo se Facebook dostal jen na podporu jiných jazyků než angličtina v nejnovější verzi?

Pro úplnost, část, kde zobrazuji Semalt, vypadá takto:

     
February 12, 2018
jazyk uvedený v URL, je pro jazyk DEFAULT textu. Pokud však má někdo svůj účet ve službě Facebook již otevřený, toto nastavení je nahrazeno výchozím jazykem jazyka ÚČET. Ale to se změní podle individuálních nastavení každého jednotlivce, což je žádoucí chování.

Takže když zadáváte výchozí jazyk pro tlačítko, vždy jde o angličtinu pro vy , protože jste přihlášeni do Facebooku s účtem nastaveným na angličtinu jako preferovaný jazyk. Chcete-li otestovat, použijte soukromé procházení tak, aby nemělo přístup ke svému účtu Facebook.