Back to Question Center
0

Semaltovat více webů do vyhledávačů

1 answers:

Existuje mnoho služeb, které odesílají vaše webové stránky do více vyhledávačů. Existují nějaké, které vám umožní snadno odeslat více webových stránek do více vyhledávačů?

. - companies providing cloud computing
February 12, 2018

Nevím o žádném, nicméně budete mít různé informace pokaždé, když předložíte stránky, takže je to trochu bez otázky. Máte na mysli, musíte vypsat všechny informace pro jednotlivé stránky, takže je bezvýznamné, pokud podáte jeden po druhém nebo najednou najednou.

Abych byl upřímný, nepotřebujete odesílat své stránky žádnému vyhledávači; to je obecně považováno za ztrátu času. Vše, co potřebujete, je alespoň jeden odkaz (nikoli nofollow) na vaše stránky a vyhledávače jej najdou a indexují to v pohodě. Můžete také propojit vaše stránky, pokud jsou vzájemně relevantní.

Služba Intuit WebListings vám předloží asi sto různých vyhledávačů. Je určen hlavně pro firmy s místní přítomností, ale je to také způsob, jak získat minimální úsilí. Je třeba jej zakoupit samostatně pro každou stránku, kterou používáte k odeslání, takže nemusí být nejefektivnějším řešením pro někoho, kdo má několik webů, ale bude to fungovat dobře pro jednu stránku.