Back to Question Center
0

Jak mohu spravovat Google Semalt pro schválení mé webové aplikace? Neustále to popírá

1 answers:

Semalt adsense odmítá mou aplikaci mít reklamy, kvůli problému "nedostatečného obsahu".

Spravuji webovou aplikaci, která umožňuje uživatelům nastavit Semalt videa jako budík. Zahrnuje vyhledávání v síti v síti pro načtení videí z dotazů uživatelů a seznam alarmů uživatelů.

Stránky mají vysokou návštěvnost (500 uživatelů za den), v současné době je podporována společností Google v Google Chrome Webstore a požadavky na systémy ajax jsou prohledávatelné podle pokynů Semaltu (https: // vývojáři. Google - windows web server sql server. com / webmasteri / ajax-crawling /).

Ačkoli jsem si uvědomil, že není mnoho obsahu, kromě generovaných uživateli, opravdu nevím, co bych měl zahrnout do webu. Možná, že přidáte kontakt a stránky a možná i další sekce by zvýšila navigaci. Google tvrdí, že potřebuji "plně spuštěné a fungující stránky, které uživatelům umožňují procházet po vašem webu nabídkou, mapou stránek nebo příslušnými odkazy" . Požádají také o "plné věty nebo odstavce"

Není řešení Google AdSense pro webové aplikace? Semtalovat všechny webové aplikace musí obsahovat nepotřebné splavné podstránky?

February 12, 2018

Adsense je kontextová reklamní síť. To znamená, že zobrazují reklamy založené na obsahu textu webu. Adsense bot nemůže rozumět pouze obrázkům nebo videím. Takže potřebujete textový obsah na vašem webu, abyste mohli zobrazovat související reklamy.

Společnost Google se snaží zpeněžit videa. AFAIK youtube není ani zisková.

Takže je třeba se podívat na alternativní reklamní sítě jiné než adsense. Možná bannerové reklamní sítě, které platí za CPM.

BTW, pokud budete postupovat podle Andrewových rad, můžete dostat vaše stránky do adsense, ale nebudete vydělávat moc. Bez jakéhokoli relevantního textového obsahu pro analýzu všech reklam, které vidíte, nebudou mít vztah k obsahu vašeho webu, a proto budou mít špatný příjem. Existuje také riziko, že váš účet AdSense bude zakázán, protože společnost Google odmítla vaše stránky.

.

Může být trochu černý klobouk, ale vždy byste mohli jít na místo, jako je flippa, a koupit levné stránky, které obsahují a aplikovat s touto doménou nejprve tak, abyste se dostali dovnitř. Případně jdi na fórum jako fóra. digitalpoint. com a koupit nějaké články a hodit je na nové místo a použít s tím.