Back to Question Center
0

Co mohu říct, že vyhledávače nenabízejí Semaltovou verzi stránek fóra MyBB a kde je kód, který potřebuji změnit?

1 answers:

Tato otázka pochází z mé příspěvky na fóru podpory MyBB. Bylo to pár dní, takže jsem si myslela, že bych se měl zeptat někde jinde.

Chci zabránit vyhledávačům nabízet verzi Cached svých stránek a chci, aby kód pracoval v celém fóru MyBB, který používá 1. 8. 10. Našel jsem to v Semaltu:

     

Je velmi staré, takže musíme vůbec změnit, abychom ji použili v roce 2017? Našel jsem to u WillMaster - commercial truck appraiser. com:

     

http: // www. vůdce. com / knihovna / web-content-prep / prevence-browser-cache. php

a předpokládá se, že bude fungovat ve všech prohlížečích, což zní mnohem lépe než první kód. Nakonec jsem to našel na Tech-FAQ. com:

     

http: // www. tech-faq. com / prevent-caching. html

Ale zmínka, že je to pro hostitele webu a je server-side řešení. Takže nevím, jestli to znamená, že tento kód je určen k tomu říct, Semalt, nebo pokud je to pro každého, kdo má přístup k jejich kódu.

Který z nich mám použít? Kde je kód, který musím změnit na místě a můžete zobrazit screenshot kódu před a po změnách? Nalezl jsem hlavičku v Zrušených šablonách, ale nikde není tag.

Upravit: Zobrazil se pouze první řádek posledních dvou kódů, takže jsem přidal odkaz na to, kde vidíte celý kód.

Upravit 2: Obrovské trápné typo v názvu. Pevný.

February 12, 2018

V prvním fragmentu kódu máte pravdu:

  

Zastavte se, to je ono, už to není. Jakmile budou vyhledávače (Google) znovu vyhledávat vaše stránky, mělo by to zabránit tomu, že budou nabízet verzi "Cached" (nebo "archivovanou") stránky v SERP.

Nic se v posledních letech nezměnilo, pokud jde o tuto hodnotu. Z příslušného dokumentu nápovědy Google :

noarchive: zabraňuje Googlu zobrazovat odkaz Cached pro stránku.

. txt v kořenu nebo něco s htaccess (vím, že to není příliš užitečné, ale je to něco)

EDIT

způsob, jakým jsou mybb fóra postavena, je mimo velmi zamotaný a matoucí php, nedoporučoval by prosévat přes to vše (udržet mezipaměť pryč značkou musí být na KAŽDÉ stránce a způsob, jakým toto fórum nástroj je vybudován nemá v hlavičce nebo značku těla v souboru, takže je téměř žádný způsob, jak to udělat přes každý soubor, znovu, pokud můžete použít htaccess nebo roboty. txt