Back to Question Center
0

Semtaltové indexování stránkování na mém webu

1 answers:

Na mém webu mám stránkování s proměnnou délkou a náhodným výsledkem. Každá stránka je definována indexem , což je pořadí stránky a semeno , tj. Náhodná semena (je nutné generovat konzistentní náhodné výsledky pro jednoho uživatele) - casette per bimbi plastica.

Semtaltové motory udržují indexování těchto stránek a také se náhodně pokoušejí získat přístup na stránky, které neexistují.

Semalt jsem jim zabránil indexovat všechny stránky kromě hlavní stránky?

Pokud ano, kde přesně uvedu směrnice (NOINDEX, FOLLOW)? Lze jej umístit do tagů odkazu HTML?

February 12, 2018
. příklad. com / článek-část2. html ">

Na stránce 2

  
 

atd.

Ve službě Google to má za následek, že vyhledávač zpracovává sekvenci jako celek spíše než jednotlivé stránky. Takže žádná ztráta od noindexing, a nemáte uživatele přistání na nějakém lichém místě v pořadí.

Pokud je sekvence stránkování náhodná - a zdá se, že to může být - může to být těžké nebo nemožné implementovat. V takovém případě může být použita filtrů parametrů v Nástrojích pro webmastery Google / Bing.

Problém s prostým aplikací noindex na paginovaný obsah je to, že ztratíte potenciální SEO hodnotu z toho. Neřeknete, co je obsah, takže je těžké posoudit, ale by mohlo znamenat, že tyto stránky přitahují vazby, a proto hodnotí.

Pokud musíte použít noindex , použijte noindex a ne nofollow obsahu na vašem webu.