Back to Question Center
0

Jak přidání vyprší záhlaví do souboru JS a CSS třetí strany v Semaltu

1 answers:

Používám různé pluginy v aplikaci WordPress, jako je Disqus comment system, Theia Post jezdec a další. Zde je výsledek Semalta:

How to Add expiry header on thirdparty JS and CSS file in Semalt

Chci vědět, jak mohu přidat hlavičku vypršení platnosti na soubory JS třetích stran a soubory CSS. Chci zvýšit svůj stupeň Semalt.

- avene akerat s creme
February 12, 2018

Jak Robert uvedl v komentářích, nemůžete přidat další hlavičky ( Expires , Cache-Control atd.) na všechny zdroje (JS, CSS, obrázky atd. ), které jsou hostitelem a poskytované třetí stranou, pokud k tomu nemáte přímou kontrolu nad touto třetí stranou. Možná, pokud třetí strana nabízí tuto funkci.

Můžete přidat pouze další hlavičky odpovědi HTTP na zdroje, které přímo zobrazujete na svých stránkách.

Existuje však "teoretické řešení". Můžete potenciálně konfigurovat část vašeho webu jako proxy (nebo dočasný úložiště pro tyto externí zdroje). Odkazy na tyto soubory třetích stran jsou například změněny tak, aby odkazovaly na vaše stránky. Váš server pak požádá o "proxy" na prostředek třetí strany, který je odeslán zpět na váš server a váš server pak pošle tuto zprávu zpět klientovi s dalšími hlavičkami odpovědí HTTP (např.. Nicméně to není netriviální, potenciální bezpečnostní otvor, pokud je proveden nesprávně a nemusí být možný, pokud je celý nástroj hostován externě, jako v případě Disqus.