Back to Question Center
0

Jaká je přesná funkce služby Google Analytics "Social Semalt"?

1 answers:

Nedávno jsem objevil sekci "Nastavení sociálních sítí" v sekci Analýza Google Analytics.

Semantální vysvětlení je velmi vágní, a to i přesto, že zřejmě omezuje a mění způsob, jakým fungují některé zprávy.

chápu pokyny: přidejte úplnou adresu URL pro vaše sociální platformy A vaši hlavní doménu (jak www, tak i non-www verze, kterou jsem připraven jinde). To, co já nerozumím, je přesně to, co se to změní.

Takže moje otázky jsou: Co sleduje sociální nastavení? Návštěvy na sociálních stránkách, odkazy na sociální stránky atd - couchbase analytics.?

Přesně to, jaké zprávy by tento účinek měly? Pouze zpráva "Sociální" pod "Akvizice"?

February 12, 2018

Myslela jsem Dokumentace společnosti Google poskytla docela dobrý přehled o tom, co dělá sociální interakce v Google Analytics.

Stručně řečeno, můžete provést sociální interakce s cílem měřit sdílení obsahu na svých webových stránkách s sociálními sítěmi, jako jsou Google+, Facebook, Twitter, Pinterest a podobně.

Můžete pak použít údaje uvedené ve službě Akvizice, Sociální údaje, které považujete za vhodné, například analýza toho, jaký obsah na vašem webu je nejčastěji sdílený nebo nejoblíbenější u vašich čtenářů.

Dobrý přehled o tomto kroku implementace lze přečíst na adrese: Social Media Examiner .

Rozšířená konfigurace tohoto nastavení lze nakonfigurovat na kartě Sociální nastavení v Google Analytics. Tato konfigurace ovlivňuje způsob, jakým služba Google Analytics shromažďuje údaje o společenské aktivitě pro webovou službu a kde můžete přiřadit data z konkrétních sítí konkrétním webovým vlastnostem nebo vyloučit data podle vlastního uvážení.