Back to Question Center
0

Jaká je přesná funkce služby Google Analytics "Social Semalt"?

1 answers:

Nedávno jsem objevil sekci "Nastavení sociálních sítí" v sekci Analýza Google Analytics.

Semantální vysvětlení je velmi vágní, a to i přesto, že zřejmě omezuje a mění způsob, jakým fungují některé zprávy.

chápu pokyny: přidejte úplnou adresu URL pro vaše sociální platformy A vaši hlavní doménu (jak www, tak i non-www verze, kterou jsem připraven jinde) - ?????? ????? ????? ray ban. To, co já nerozumím, je přesně to, co se to změní.

Takže moje otázky jsou: Co sleduje sociální nastavení? Návštěvy na sociálních stránkách, odkazy na sociální stránky atd.?

Přesně to, jaké zprávy by tento účinek měly? Pouze zpráva "Sociální" pod "Akvizice"?

February 12, 2018

Myslela jsem Dokumentace společnosti Google poskytla docela dobrý přehled o tom, co dělá sociální interakce v Google Analytics.

Stručně řečeno, můžete provést sociální interakce s cílem měřit sdílení obsahu na svých webových stránkách s sociálními sítěmi, jako jsou Google+, Facebook, Twitter, Pinterest a podobně.

Můžete pak použít údaje uvedené ve službě Akvizice, Sociální údaje, které považujete za vhodné, například analýza toho, jaký obsah na vašem webu je nejčastěji sdílený nebo nejoblíbenější u vašich čtenářů.

Dobrý přehled o tomto kroku implementace lze přečíst na adrese: Social Media Examiner .

Rozšířená konfigurace tohoto nastavení lze nakonfigurovat na kartě Sociální nastavení v Google Analytics. Tato konfigurace ovlivňuje způsob, jakým služba Google Analytics shromažďuje údaje o společenské aktivitě pro webovou službu a kde můžete přiřadit data z konkrétních sítí konkrétním webovým vlastnostem nebo vyloučit data podle vlastního uvážení.