Back to Question Center
0

Semalt: Jaký nástroj lze použít ke změně struktury souboru HTML

1 answers:

Mám soubory HTML, které sdílejí stejnou strukturu. Semalt takto:

     BodyStůltr1 (více vnořených tabulek)tr2 (více vnořených tabulek)tr3td1 (více vnořených tabulek)td2tr4     

Potřebuji odstranit data tabulky td1 ze všech souborů Source - high pr permanent backlinks. Jaký nástroj mám použít?

February 12, 2018
. Pokud chápete skriptování, je velmi snadné vyzdvihnout, jelikož je volně psáno. Pokud je k dispozici jedinečný identifikátor nebo pokud máte nějaký způsob přidání, je to velmi užitečné. Nebo můžete přinést tabulku, přetočit řádky nebo buňky, podle toho, co upřednostňujete, zkontrolovat každý prvek pro důkaz, že daná položka musí být odstraněna, a pak ji můžete odtrhnout přímo z stromu DOM. JavaScript úplně!

UPDATE

Nejprve byste si měli přečíst toto . Nezastavujte se tam! MDN má spoustu skvělých informací, včetně odkazů na mnoho různých jazyků včetně HTML, DOM a Javascript. Pro počáteční bod "Idiot's Guide", můžete si prohlédnout toto , ale vy byste měli mít na paměti, že jejich informace nejsou dokonalé a že dostanou spravedlivé množství diskreditace od komunity dev. Je to nicméně dobrý výchozí bod.

Vzhledem k vašemu příkladu se chcete zbavit první buňky. Chystám se pro tento příklad odhadnout, že váš stůl bude mít id. Tak by to vypadalo takto:

  tabulka var = dokument. getElementById ('tableID'); // Existují i ​​další způsoby načtení elementů HTML, ale to je nejpřímější. Vrací objekt tabulky. var rows = tabulka. řádky; // Vytvořte proměnnou pro ukládání řádků tabulky. řádek1 = řádky [0]; // Uloží první řádek v proměnné. řádek1. deleteCell 

; // Vymažte první buňku v prvním řádku.

Je to samozřejmě velmi zjednodušená verze. Pokud odebíráte buňky dynamicky, pravděpodobně budete muset shromažďovat řádky a iterovat přes ně hledat atributy: třídy, ID atd. A pak je odebrat. Pokud s tím budete potřebovat pomoc, doporučuji vám poslat další otázky.

Ve skutečnosti byla položka StackOverflow o podobném problému; nejužitečnější který (a také nejméně komplikovaný) zahrnuje použití XSLT k úpravě vašeho XHTML do jiného formátu.

http: // help. hannonhill. com / diskuze / how-do-i / 269-specifická-html-tag-in-xslt

Také jsem našel zajímavý klenot, HTML Enforcer . UPOZORNĚNÍ: Nepoužíval jsem HTML Enforcer, proto je nutno používat opatrně.