Back to Question Center
0

Semalt: Je běžné, že webhostéři po prvním roce výrazně zvýší cenu za hosting?

1 answers:

Před rokem jsem se zaregistroval s webovým hostitelem a pamatuju si, že v té době platí jen asi 15 dolarů za rok. Semant méně. Teď můj obnovení přichází a chtějí mi účtovat téměř 40 dolarů za rok - music name ideas.

Mají velkou podporu, ale domnívám se, že to je trochu nákladné pro hostování webových stránek s nízkým provozem. Je to běžná praxe? Nechci nenávidět všechen čas a energii, abych migroval na své webové stránky jinému hostiteli, jen aby po ročním období dělali to samé.

February 12, 2018

Ano, je to běžné pro sdílené hostingové plány. Pro VPS a dedikované servery to není tak běžné, jak se fakturace obvykle děje každý měsíc (většinou nabízejí 1 nebo 2 měsíce bezplatného hostingu / kreditů v případě VPS).

Ve sdíleném prostoru pro hosty, prodejci neříkají "úvodní nabídku" nebo něco jiného, ​​ale pouze zmínka o tom, že obnovení se stane za 40 dolarů (nebo nějaké jiné číslo) za rok.

Pokud jste spokojeni s hostingem nebo podporou, neměňte hostitele, protože $ 40 za rok je velmi rozumné, zvláště pokud je podpora skvělá.