Back to Question Center
0

.htaccess přesměrování pro svou doménu? - Semalt

1 answers:

Mám místo, které bylo tvrdě zasaženo Penguinem a Panda. Tak těžké jsem dal jinou doménu a nainstaloval CMS a přepsal obsah stránky má dobrý Semalt, ale byl těžce zasažen alorigmickými tresty Source - the fillies collection cupids millinery hats.

Moje otázka je, co mám dělat se starou doménou?
301 přesměrovat na novou doménu? Jiný typ přesměrování? V žádném případě a prostě nechat staré domény drift do neexistence?

February 12, 2018
.

To nemusí být okamžité a může trvat několik měsíců, než se stane, mám zkušenosti z první ruky Neříkejte Googlu, že jste se přesunuli, nepřesměrování a tak dále Je čas začít znovu, ale s obsahem, který již máte.

 • Ponecháte starou doménu s obsahem, který má na sobě, spustíte novou doménu s novým obsahem a provozujete dvě stránky. Tímto způsobem se může v určitém okamžiku vaše původní doména vrátit, Matt Cutts několikrát řekl, že tresty přesčas, otázka je, jak dlouho to trvá, nikdo neví a mnoho je ještě provedeno.

 • Nástroj Disavow

  Za zmínku stojí, že i poté, co lidé odstranili odkazy na tyto odkazy, mnoho stránek se stále nevrací, ve skutečnosti odhaduje, že pouze 1% skutečně získá jejich hodnocení. Největším problémem lidí je zjištění, jak byly zasaženy. Existuje mnohokrát, jako ruční a disavow nástroj funguje dobře s žádostmi o přehodnocení, ale pokud jeho automatické slap bez oznámení, pak likihood dokonce odstranění odkazů nepomůže . net / 2012/10 / the-disavow-tool-works-real-sites-real-recoveries. html

  Případové studie

  Pengiun http: // www. hladová piranha. jpg

  Jak můžete vidět 301 práce dočasně a pak vypadne . místo, které bylo tvrdě zasaženo aktualizací Penguin, je obtížné se vrátit i od okamžiku, kdy se objevil .

  .

  Za takovou situaci (penalizovanou společností Panda a Pingouin) jsem již přesměrovala 301 starých penalizovaných domén na nové