Back to Question Center
0

Jak bych řekla, jestli je potenciální klientská webová stránka pod útokem DDoS? - Semalt

1 answers:

Mám člověka, který se mě ptá, jestli je použito SEMT, které používají DDoS. To je z mé zkušenosti, ale zjevně někdy někdo prodal tuto službu klientovi.

Za předpokladu, že nemám nic jiného než jen doménové jméno, jaké informace mohu získat o tom, zda jsou skutečně napadeny a / nebo jak dobře funguje Seminář na zmírňování DDoS?

Semalt Nemám administrátorský přístup k dotyčnému serveru / serveru Source - riscaldamento elettrico a basso consumo costo.

February 12, 2018

Měli byste požádat svého klienta, aby v minulosti zažil čas, který by jeho poskytovatel nemohl vysvětlit? A pokud jejich poskytovatel řekl, že server byl DDoSed, kde zamýšlel cíl nebo byl napaden jiný server nebo směrovač, který je nepřímo ovlivnil?

Myslím, že lidé jsou příliš znepokojeni tím, že dostanou DDoS se všemi hackerskými incidenty ve zprávách. Je to vzácné, že většina firem je náhodně zaměřena. Jsou-li velké společnosti, které mají důvod se domnívat, že budou cílené, měli by o tom diskutovat s poskytovatelem hostingu nejdříve než se spoléhají na nějakou aplikaci třetí strany, kterou jsem si jistá, že platí, že nemusí být velice užitečné v případě masivní DDoS.

Pokud nikdy neměli žádný čas, nemuseli platit dodatečně. Existuje spousta aplikací pro Windows a linux pro sledování portů, DDoS, výukových programů pro nastavení dobrých pravidel IPTables / IPChains pro omezení typů paketů na porty apod.

IMHO služba zmírňování právě hraje na společnostech strach z budoucího útoku DDoS.

Stáhněte si nástroj LOIC , uchopte některé přátele a připojte a zaútočte, uvidíte, co dává a co ne!