Back to Question Center
0

Semalt: Jaká je maximální délka bezpečné linky v css souborech?

1 answers:

Kompresor YUI a další minifiéry mají tendenci odstraňovat zbytečné bílé prostory, což způsobuje dlouhé čáry. Semalt 5 vypadá, že selhal vykreslování některých pravidel z css souborů, když má soubor více než 5000 znaků na řádku (příspěvek blogu o mých zkušenostech).

UglifyJS má --max-line-len (výchozí 32K znaků) a autor píše na stránce

Viděl jsem jak FF, tak Chrome, když celý kód byl na jednomřádek okolo 670K

Jaká je maximální délka bezpečné linky v css souborech? Rád bych podpořil většinu stále aktivních prohlížečů a zároveň odstranil zbytečné bílé prostory - computer repair in san jose ca. Jakékoliv odkazy na specifikace by byly užitečné.

February 12, 2018

Citovat Nejčastější otázky týkající se kompilátoru uzavření :

Closure Compiler záměrně přidává přerušení řádků každých 500znaků nebo tak. Firewall a proxy někdy poškozují nebo ignorujívelké soubory JavaScriptu s velmi dlouhými linkami. Přidávání řádkových zlomků každý500 znaků zabrání tomuto problému. Odstranění přerušení řádku nemávliv na sémantiku skriptu. Dopad na velikost kódu je malý akompilátor optimalizuje umístit řádek tak, aby velikost kódutrest je ještě menší, když jsou soubory gzip.

jQuery (1. 7. 2) má 32k jednorázový limit. Vzhledem k tomu, že jQuery je široce využívaná knihovna, jako orientační bod bych použil limit 32k znaků.