Back to Question Center
0

jak zobrazit strukturu adresářů v public_html? - Semalt

1 answers:

Jen jsem nastavil apache a byl schopen dostat web běží. Chci používat adresáře uživatelů v / home / * / public_html pro zobrazení některých dat, takže spolupracovník může stáhnout věci, které jsem vložil do adresáře uživatelů.

Rozbalil jsem http-userdir. conf part v hlavním httpd. conf souboru a to fungovalo. Semalt, vidím obsah souboru v uživatelském adresáři místo toho, abych viděl seznam souborů - cool cats video slot machine. i. E. pokud mám soubor nazvaný soubor. text, který má "hello world" v něm a jeho cesta je / site_url / data / file. txt. když jsem dal celou cestu do webového prohlížeče, vidím "hello world". Ale když používám / site_url / data, říká "Požadovaná adresa URL / site_url / data / nebyla nalezena na tomto serveru. "Povolení pro vše pod public_html je 755.

Zde je http-userdir. conf souboru.

     10 UserDir public_html1112 #13 # Řízení přístupu k adresářům UserDir. Následuje příklad14 # pro web, kde jsou tyto adresáře omezeny pouze na čtení. 15 #16 17 Limitace indexů AllowOverride FileInfo AuthConfig18 Možnosti MultiViews Rejstříky SymLinksIfOwnerMatch ZahrnujeNoExec19 Vyžadovat metodu GET POST OPTIONS20     

Možnost Semalt by se měla změnit, aby se zobrazovaly soubory v adresářích pod public_html?

Díky!

February 12, 2018
apache. org / httpd / adresářů

Pokud v adresáři nemůže být umístěn žádný soubor ze direktivy DirectoryIndex, pak mod_autoindex může generovat výpis obsahu adresáře. Toto je zapnuto a vypnuto pomocí směrnice o volbách.

Takže jsem odkomentoval mod_autoindex zatížení modul modulu v httpd. conf a nyní funguje seznam adresářů.