Back to Question Center
0

Jak začít s prodejem produktů Amazon s nejvíce vyhledávanými položkami?

1 answers:

Výběr těch správných produktů, které je úspěšně prodávají na Amazonu mezi nejvíce vyhledávané položky, je velmi důležitým faktorem obchodního úspěchu na tomto přeplněném trhu. Vážně, je to neochvějná, že přesně volba produktu určuje všechno o podnikatelském úspěchu před ostatními. Podívejme se na to - bez ohledu na to, jak skvěle optimalizujete a spravujete své výpisy produktů na Amazonu. Pokud jste vybrali špatný produkt, který nedokáže splnit hlavní požadavky ziskového produktu, bylo by těžké, aby se vaše nabídky nacházely mezi nejžádanějšími produkty Amazonu prodávanými tisícům zákazníků každý den. Proto je důležité pochopit - nikdy byste neměli váhat investovat nějaký čas a úsilí do hledání správného produktu, který bude dobře požadován a neustále prodáván. Takže, co dělá ziskový produkt? Níže vám ukážeme rychlý a špinavý kontrolní seznam návrhů a doporučení, abyste mohli určitě najít dobrý produkt.

Konečná cena produktu (v průměru)

Především byste to měli považovat za samozřejmost - cenový rozsah v rozmezí od 10 do 50 dolarů sladké cenové místo na Amazon, že většina hledaných položek jsou obvykle převzít tam. Proč? Vzhledem k tomu, že obchodníci říkají, lidé s větší pravděpodobností přijmou příležitostná rozhodnutí o nákupu, když vidí průměrné cenové značky, zejména v tomto rozmezí. Dalším důvodem, proč byste se měli řídit, je, že tyto příliš drahé položky jsou pravděpodobně ty jednoduché, vlastně bez nich, ne? Koneckonců, výběr této nízké ceny bariéry bude vaše dobře-formované rozhodnutí začít vstoupit na trh.

Výhodná váha

V širším smyslu, volba správné hmotnosti výrobku je velmi důležitá věc, aby vaše nabídky na Amazonu byly mezi vyhledávanými položkami. Co se týče mě, domnívám se, že nejlepší výhodná celková váha skutečně výnosného produktu pro přepravu by měla zůstat někde kolem 1,5 až 2,5 kilogramu. To přirozeně určuje prodejnější velikost balíčku s určitě levnějšími náklady na doručení.

Hodnocení produktu v rámci podobné kategorie

Věc je, že většinou je těžko zvládnutelná úloha získat přesný odhad produktu BSR ), samozřejmě před tím, než začnete prodávat. Ale co můžete udělat, je ujistit se, že váš nový produkt má rozumné šance být dobře prodáván. Takže doporučuji provést dvojí kontrolu výrobků podobných výrobků a jejich skóre BSR. Co se týče mě, přijal bych číslo 5000 BSR jako prahovou hodnotu pro kontrolu nejžádanějších položek Amazonu ve stejné hlavní kategorii nebo podobných výrobků. Jen abych to vyřešil - je to jen můj vlastní předpoklad, který jsem nedávno rozvinul prostřednictvím mé praxe prodeje elektronického obchodu. Každopádně, jak ukazuje čas, návrh funguje Source .

December 6, 2017