Back to Question Center
0

Jak rychle najít nejhledanější produkty na Amazonu?

1 answers:

Neexistuje žádný zájem, že každý úspěšný prodejce by měl vždy zůstat aktualizován na aktuální trendy na maloobchodním trhu a být plně si vědom nejvíce vyhledávaných produktů na Amazonu. Proč jsou tyto znalosti tak zásadní pro každého moderního on-line podnikatele v oblasti dopravy? Jednoduše proto, že nejen internetové obchody, ale i původní prodejny cihel a tržiště - mají za cíl dát lidem přesně ty výrobky, které lidé skutečně hledají. Znamená to, že nabízení převážně žádaných a aktuálně trendových produktů je pravděpodobně jediný způsob, jak přeměnit maximální potenciální zákazníky na skutečné kupující. Takže není vůbec překvapující, že pokud děláte to nejlepší, aby vaše položky byly zabaleny nejvíce vyhledávanými produkty na Amazonu - máte tuhle zřejmou myšlenku, že už jste na správné cestě. Pro ty, kteří stále pociťují nejistotu na pravých provazech potřebných k nalezení špičkových bestsellerů na Amazoně nebo potenciálně slibných prodávajících nabídek, právě teď získáváme popularitu - zde je krátký průvodce, který vám pomůže s tím v klidu.

Umístění nejžádanějších produktů na Amazonu prodávat on-line

Check out pro Google Trends

Nejjednodušší způsob detekce nejhledanějších produktů nabídnout je na svých výpisech produktů Amazon jednoduše vyplněním potenciálně slibné položky - přímo do vyhledávacího panelu Google Trends. Není třeba říkat, že tento originální nástroj světového online giganta je k dispozici v otevřeném přístupu. Vyzkoušejte tento přesný a skutečně vědecký přístup, abyste mohli rychle zkontrolovat, zda je určitý výrobek na vzestupu spotřebitelské poptávky, nebo vůbec nic. Vše o trendech společnosti Google je samozřejmé. Myslím tím, že většinu vyhledávaných produktů, včetně těch na Amazonu, lze očekávat, že budou nalezeny v rámci vyhledávacích svazků a zeměpisných poloh určených pomocí Google Trends.

Vyhledat populární produkty jinde na webu

Kromě Amazon, můžete také prostě procházet některé další existující on-line tržiště, které jsou dostatečně populární mezi aktivními obchodníky elektronického obchodu, takže můžete získat velký obraz celé tržní konjunktury - jen navštěvovat i jednu platformu elektronického obchodu. Myslím tím, že můžete snadno pochopit, které výrobky jsou již oblíbené pro prodej, nebo potenciálně slibné, že se stanou nejžhavějšími nabídkami docela brzy. Jednoduše zaplaťte opakované návštěvy produktů Amazon s nejprodávanějšími prodejci, podívejte se na nejprodávanější zboží na eBay, stejně jako nejlepší nabídky na internetový obchod Alibaba.

Získejte odbornou pomoc s nástrojem sledování JungleScout

A nyní je čas přenést nástroj JungleScout Amazon do hry. Co kdybyste jednou a navždy zapomněli na celý ten nepořádek? Získejte pomoc s profesionálním pomocníkem online, který je speciálně navržen tak, aby sledoval všechny prodejní a cenové trendy, zvládl vyhlídky na možnosti produktu tam, stejně jako poměrně užitečné najít nejhledanější produkty na Amazonu. Navíc pomocí programu JungleScout můžete nejen najít vyhledávaný produkt, který potřebujete, ale získáte cenné informace o živém vyhledávání, abyste optimalizovali výpisy svých produktů správnými klíčovými slovy a dlouhými vyhledávacími frázemi - a uvidíte se mezi špičkovými předními prodejci na tom, trhu v celosvětovém měřítku Source .

December 6, 2017