Back to Question Center
0

Semalt vysvětluje, co je to škrábání na webu

1 answers:

Škrábání webu je proces získávání velkých objemů dat z různých webových stránek pomocí nástroje nazvaného webového škrabáka . Extrahovaná data mohou být uložena v určeném adresáři nebo jiném místě. Mohlo by být také uloženo do databáze ve formátu tabulky nebo tabulkového procesoru.

Obsah většiny webových stránek lze prohlížet pouze pomocí webového prohlížeče. Kopii nelze uložit pro osobní potřebu - giochi a molla usati. Jedinou možností je ruční kopírování obsahu a jeho vložení jinde. Kromě toho, že je únavné a frustrující, je také časově náročné. Představte si, že musíte zkopírovat veškerý obsah stránky s 200 stránkami. Bude to trvat obrovské množství času!

Škrábání webu je však metoda, která může tento proces automatizovat. Namísto ručního kopírování, software pro škrábání webových stránek nebo škrabka na webových stránkách provede práci ve velmi krátkém čase. Ušetří vám to spoustu bolesti, úsilí a času.

Tento software je schopen skenovat různé prvky dat z více webových stránek různých webových stránek podle vašeho požadavku.V současné době existují dva hlavní typy webových škrabáků. specifické účely nebo webových stránek.Na druhé straně existují obecné škrabky, které mohou být nakonfigurovány pro práci s libovolnou webovou stránkou. Ať už se rozhodnete, stačí klepnout na jediné tlačítko pro extrahování a ukládání dat do místního počítače. 3)

Vzhledem k tomu, že náklady na zakázkový software jsou poměrně vysoké, hodně lidí raději půjde o generický software pro škrábání webových stránek, avšak ty mají i své nevýhody. , zvláště pro netechnické uživatele a často se to obtížně učí

Zde se hodí WebHarvy, který byl vyvinut, aby se vypořádal s obtížemi, ke kterým dochází při používání nejběžnějších škrabátek webových stránek. nabízí intuitivní rozhraní, point a click interf eso. S WebHarvy je získávání dat z libovolných webových stránek záležitostí několika minut.

Nástroj je dodáván s videoklipem, který ukazuje, jak snadné je nastavit a používat pro potřeby extrakce dat. Po sledování videa se dozvíte, jak jednoduché je jeho rozhraní s bodem a kliknutím. Co skutečně stojí tento nástroj, je fakt, že nevyžaduje žádné kódování pro konfiguraci. Může být nakonfigurován tak, aby zkopíroval data z libovolného webu s několika kliknutími myší. Chcete-li vybrat data, která chcete zlikvidovat, stačí umístit myš na datové prvky. Chcete-li jej posoudit, můžete vyzkoušet jeho vyhodnocovací verzi a také můžete sledovat video ukázku.

Důvody, proč byste měli vyzkoušet WebHarvy:

  • Je to obecný datový škrabák, je levnější než uživatelsky vytvořené
  • 33)
  • Je velmi snadné používat i pro netechnické uživatele
  • Dodává se s vyhodnocovací verzí a video ukázkou

December 6, 2017