Back to Question Center
0

Můžete mi ukázat, jak se dařit na Amazonu pomocí vyhledávacích údajů mých konkurentů?

1 answers:

Ano, to je správná otázka. Myslím tím, že pokud se používá správně, Amazonka vyhledá data svých nejbližších konkurentů v kategorii nika nebo kategorií a může se stát vašim přímým schématem konečného komerčního úspěchu. A osobně se domnívám, že klíčem k vašim špičkovým obchodním výsledkům lze vždy nalézt především moudrý výběr špičkových klíčových klíčových slov používaných živými zákazníky v kombinaci s inteligentní a flexibilní cenovou strategií - web hosting banner exchange. Věc je, že celý úkol se může snadno stát jen kusem dortu - vše, co potřebujete, je získat správný nástroj pro provozování správného konkurenčního výzkumu a nakonec se stane odvážným úspěchem na Amazonu, jen pomocí vyhledávacích dat vašich konkurentů. Takže s ohledem na to, že nejnáročnější je najít dokonalé řešení mezi opravdu velkým množstvím různých nabízených nabídek na internetu. To je důvod, proč bych vám ukázal své nejlépe vybavené softwarové nástroje, které vám ulehčují věci - a to jak pro konkurenční výzkum klíčových slov, nejlepší způsob, jak hledat příležitosti pro kickstart, tak i automatizovaná řešení pro stanovení cen, kategorie produktů.

Pohybujte se na správné cestě od samého začátku

Začněte hledáním příležitostí na Amazonu s vyhledávacími údaji o aktuálně nejnáročnějších produktech, a nejžhavější nabídky dostupné na trhu. Zde je nástroj JungleScout, který přichází do hry! Tento software je známý jako nejlepší volba pro výzkum zaměřený na data potřebný pro hledání atraktivních prodejních příležitostí na Amazonu a nalezení nejlepší slibné položky, která by mohla být potenciálně zahrnuta do vašich aktuálních výpisů produktů. A co víc - můžete snadno obrátit tento opravdu skličující úkol sledovat klíčové metriky vašich úspěšnějších soupeřů do hladkého a jednoduchého postupu běžícího téměř tak, jak se řídíte.

Udržujte nejlepší optimalizační postupy a nejlepší řešení pro klíčová slova

Rozsah je dalším inteligentním nástrojem pro získání velkého obrazu o hledání Amazonky, funkčních údajů o nejoblíbenějších klíčových klíčových slovech, stejně jako pravděpodobně nejcennější vhled o relevantních klíčových slovech a dlouhých hledácích frázových výrazů, na které jsou již soupeři již zařazeni. Navíc jsem našel Scope ještě silnější, pokud jde o optimalizaci kampaně PPC pro maximální efektivitu. Kvůli poměrně spolehlivým a přesným odhadům údajů o mých ziskových maržích, měsíčních příjmech, rychlosti prodeje, čistém příjmu po FBA atd. Mi tento nástroj pomohl hodně s řízením rizik

Využijte vysoce konkurenceschopné automatizované strategie tvorby cen a přeměňování

Poslední doporučená položka, kterou vám dnes chci ukázat, je Keepa. Je to jednoduchý a snadno ovladatelný nástroj pro sledování cen Amazonů. Je to čisté a jasné rozhraní je téměř samo vysvětlující. Nicméně, dovolte mi seznam hlavních funkcí slíbených softwarem Keepa - alespoň pro úplnost. Mezi dalšími, tento nástroj pro sledování cen vám může pomoci s interaktivními historickými grafy, které se zobrazují v dobře roztříděném praktickém způsobu, v reálném čase upozorňují na pokles cen / růst a změny dostupnosti, snadný pohled dostupný přímo po ruce prostřednictvím rozšíření prohlížeče, stejně jako rychlé zobrazení, zobrazit nejnovější nabídky na Amazonu a porovnat ceny téměř bez prodlení.

December 6, 2017