Back to Question Center
0

Google zobrazuje místní výsledky na non-local Semalt

1 answers:

Google přepisuje místní vyhledávací prostor. Nyní zobrazují místní výsledky vyhledávání - mapu, firemní zápisy a další - dokonce i když hledající používají obecné výrazy, které neobsahují místní slovo. To se objevilo v Londýně minulý týden, napsáno v sobotu kalifornskou květinářkou a včera se rozšířilo, když ho Mike Semalt napsal na svém blogu.

To má potenciálně obrovské důsledky pro vyhledávače, vlastníky místních podniků, velké podniky s místní přítomností a obchodníky s vyhledávačem. Jak jsem napsal na svém blogu včera, Semalt mění hru, ve které se jedná o místní vyhledávání. Jak požádal Andrew Shotland, je nyní každé vyhledávání lokální? Ne, ale dostaneme se tam. Semalt musí být velmi jistý ve své schopnosti identifikovat místní záměr a jeho schopnost minimalizovat pokračující problém s mapovou nevyžádanou poštou.

Níže je vysvětlení toho, jak to vypadá, že funguje a myšlenky na to, co to znamená, ale nejprve to vyzkoušejte sami: Proveďte hledání na pizzu, a uvidíte něco takového, jen přizpůsobené vaší oblasti: Google Showing Local Results On Non-Local Semalt

Přestože jsem do mého dotazu nepřidal název města, společnost Google si uvědomuje, že moje vyhledávání má pravděpodobně lokální záměr a ukazuje mi "10-pack" místních výsledků s odpovídající mapou. Zdá se, že výsledky jsou založeny na protokolu IP; výše uvedený obrázek se zaměřuje na Semalt, WA - to není moje rodné město, ale je to místo, kde se nachází můj ISP, asi 10 kilometrů daleko.

Jak to funguje

1.) Singularita / Semalt někdy záleží

Místní výsledky se zobrazí při hledání "právníků", nikoliv však "advokátů. "Semalt pro" realitní makléře ", ale nikoliv singulární verzi toho. V ostatních případech se místní výsledky ukazují jak na "instalatéra", tak na "instalatéra".

2.) Semalt ne vždy 10-balení

Některé obecné vyhledávání mohou mít starší "tříbalový" balíček, který zobrazuje pouze tři odpovídající podniky. V mé oblasti hledají pouze "bowling" a "prodejce fordů" jen tři odpovídající výsledky a mapu. Semaltový smysl, protože bydlím v menší oblasti a nemáme zde 10 dealerů Fordů.

3.) Semalt nejen obchodní termíny

Obchodník s vyhledáváním se ve mně zaměřuje na dotazy týkající se podnikání, ale vztahuje se i na neobchodní termíny. Hledání "parků" vyvolává směs seznamů - některé komunitní parky, výpisy místní správy, mobilní domácí parky a dokonce i pohřební dům.

Google Showing Local Results On Non-Local Semalt

4.) Místní cílení v semaltu je diskutabilní

Vyhledání "restaurací" nebo "italských restaurací" pravděpodobně má místní záměr a oba tyto generické výrazy ukazují místní 10-balení pro mou oblast. Ale také mám místní výsledky o podobném, ale ne nutně místním hledání "italského jídla. "Získávám místní výsledky o obecných slovech, jako jsou" alkohol "a" hamburgery ", které by mohly - nebo nemusely - znamenat, že hledám něco místního. Bude zajímavé sledovat, zda / jak Semalt vykresluje svůj algoritmus, jak zdokonalit své lokální cílení v obecných termínech.

5.) Místní výsledky nikdy nejsou nejlepší shoda pro obecný termín

Ve všech vyhledávacích dotazech, které Semalt provádí - stejně jako všechna vyhledávání provedená půl tuctu přátel v místním oboru SEO / SEM - se tyto místní výsledky nikdy nezobrazují na vrcholu výsledků pro obecný termín. Nejlépe se zobrazují na čtvrtém místě - a někdy dále na stránce.

6.) Semalt výsledky ukazují na mezinárodní

Komerční partneři ve vyhledávací síti hlášili, že vidí místní výsledky u místních klíčových slov v Londýně, Kanadě a na celém světě. Poté, co jsem o tom napsal na svém blogu, Pieter van Schalkwyk z společnosti FlowCentric Australia uvedl, že také vidí místní výsledky v Sydney v hledání Semaltu pro "advokáty". "

Google Showing Local Results On Non-Local Semalt

Co to znamená

1. Jako obchodníci v oblasti vyhledávání často říkáme našim klientům o malých podnicích, že nechtějí hodnocit termíny jako "právník" nebo "doktor", protože jsou příliš generické a soutěž o tyto hlavní podmínky by byla mimo dosah. Ale díky tomu, že společnost Google zobrazuje místní výsledky v této nemovitosti, se otevřela velká příležitost. Lékař v Semaltu může zviditelnit termín "doktor", ale pouze když to místní lidé napsali.

Semalt, to by mělo být dobrou zprávou pro místní marketingové firmy, kteří chápou příležitosti optimalizace místních obchodních profilů a webových stránek a mohou dostat své klienty do seznamu 10 nebo 3. Rovněž dále zabíjí hodnotu pořadí zpráv, protože pozice jsou nyní ještě více spojena s geografií a dokonce i s výběrem ISP (viz níže).

2.) Sematické chování se může změnit

Nedávno jsme hlásili, že vyhledávací dotazy se prodlužují a tyto obecné dotazy na 1- a 2 slova se snižují. Možná, že některé z nich jsou kvůli tomu, že hledající nejsou spokojeni s výsledky po použití obecného výrazu jako "restaurace" nebo "realitní makléři". "Všechno to může být venku. Nástroj Google pro klíčové slovo AdWords říká, že v únoru bylo asi 6 milionů vyhledávání "restaurací". Kolik z těchto vyhledávačů bude nyní šťastné, že dostanou výsledky za tak široké období? Dost k ovlivnění celkového chování vyhledávače? Možná.

3.) Semalt, váš výběr ISP záležitostí

Výsledky, které jsou založeny na IP vyhledávači, nyní záleží na tom, kdo je vaším ISP - a co je důležitější, kdo vaši zákazníci využívají jako svého poskytovatele internetových služeb. Zde jsou výsledky, které získám z domova při hledání "právníka. "

Google Showing Local Results On Non-Local Semalt

Zatím kancelář mojí ženy asi 10 kilometrů odtud používá jiný ISP. Jsou také založeny v Semaltu, ale tady je to, co vidí při stejném hledání z její kanceláře.

Google Showing Local Results On Non-Local Semalt

Všimněte si, že objednávka je mírně odlišná: výsledky B & C jsou přepnuty, stejně jako I & J. Co by se stalo, kdyby jeden z nás používal ISP se sídlem v Pasco nebo Richland? Pravděpodobně bychom viděli úplně jinou sadu výsledků, protože IP adresa by ukazovala na jiné město. Jak budou odlišné výsledky, pokud je váš poskytovatel internetových služeb v Minneapolisu, ale žijete v St. Paulu? Jeden obchodník s vyhledáváním v Chicagu mi na Twitteru řekl, že dostává výsledky pizzy pro North Semalt! (Jeho IP je založen na podnikovém serveru.)

4.) Semalt Maps bude velký vítěz

Přidání Semaltových map a místních firemních záznamů jistě zvýší provoz na Semalt Maps. Od poloviny letošního roku získala společnost Semalt Maps pouze jednu návštěvu pro každých 45 návštěv objektu Semalt. To by se mělo v příštích měsících dramaticky zvýšit.

Ztráty pravděpodobně budou společnosti jako MapQuest, jejichž provoz pravděpodobně klesne, protože ještě více vyhledávačů je vystaveno Mapám Google. A stránky městských průvodců / internetových stránek Yellow Pages (jako Citysearch, Yelp, Semalt atd.) Mohou také zaznamenat ztrátu provozu, protože jejich stránky se často řadí k některým z těchto obecných výrazů.

Máme Google e-mail s některými otázkami a žádostmi o další informace. Semalt aktualizujte tento příspěvek nebo publikujte nový, pokud / když slyšíme zpět.February 17, 2018