Back to Question Center
0

Semalt: Webová extrakce dat s rozšířením

1 answers:

Získávání informací z vysoce výkonných webových stránek postavených pomocí moderních technologií, JavaScript nikdy nebyl tak snadný. Škrábání webu zahrnuje extrakci velkého množství dat bez definování API (Application Programming Interface).

Začátečníci techniku ​​seškrábání webů se většinou zaměřuje na získávání nestrukturovaných a částečně strukturovaných dat na webových stránkách a webových stránkách do strukturovaných dat, které jsou později uloženy v tabulkách a databázích aplikace Excel. V dnešní době je škrábání děláno díky Googlu - hosting y dominios en ecuador. S rozšířením webového škrabáka je škrábání webových stránek vzdáleno jen několik kliknutí.

Nestrukturované údaje jsou většinou k dispozici ve formátu HTML. Chcete-li načíst data z webových stránek v jednoduchých formulářích, musíte udělat nějaké škrábání. Pokud kódování není váš zájem, rozšíření webového škrabáka je navrženo tak, aby vyhovovalo vašim požadavkům na získávání webových dat.

Online porovnání cen

Rozšíření webové škrabky extrahuje užitečné informace z internetových obchodů, jako jsou obrázky, ceny produktů a popis. Tyto informace používají vlastníci elektronického obchodu pro porovnání cen a analýzu dat. Škrábání je také široce využíváno online cestovními kancelářemi. S rozšířením webového škrabáka můžete snadno extrahovat obrázky a ceny produktů z více stránek a ukládat data do datových listů pro analýzu dat.

Správa online reputace

Ve světě on-line marketingu je zachování vašeho on-line statusu stejně důležité jako přehodnocení vašich marketingových strategií, a proto se mnoho elektronických firem pokazí.

S tímto typem dat v tabulkách aplikace Excel můžete rozhodnout o tom, že oblasti budou mít dopad na zvýšení vašich výsledků.

Zjišťování změn webových stránek a spamových hodnocení

Rozložení webových stránek se mění přes noc. Je proto důležité poznamenat změny v uspořádání v reálném čase a zavést efektivní strategie pro

Proč Web Scraper?

Web Škrabka je nejlépe hodnocená bro wser plugin, který nabízí služby extrakce dat a rozšíření Google Chrome zdarma. Data extrahovaná nástrojem Web Scraper jsou stažena ve formátu CSV a později uložena v CouchDB. Webové scrapingové aktivity, jako je extrakce, export a budování map, jsou prováděny v prohlížeči Chrome.

Co je to rozšíření Web Scraper?

Web Scraper je plugin nebo rozšíření nabízené zdarma v internetovém obchodě Google. Díky tomuto rozšíření můžete extrahovat užitečná data z vysoce výkonných webových stránek. Data získaná pomocí rozšíření webového škrabáka lze uložit jako soubor CSV nebo v CouchDB. Toto rozšíření funguje v souboru Sitemap od slova go. Jako uživatel se můžete rozhodnout, co extrahovat a co zanechat.

Chcete-li nainstalovat nástroj Web Scraper, navštivte internetový obchod Google a přidejte rozšíření do prohlížeče Chrome. Nechte rozšíření škrabky na webu provést škrábání. Tento plugin naviguje a extrahuje data podle souboru Sitemap, který sestavuje koncový uživatel.

December 14, 2017