Back to Question Center
0

Seznam skřetů Chrome Scraper pro Web škrábání poskytovaný Semalt Expert

1 answers:

Získání dat z webových stránek nebo webových stránek do tabulek a hodnot oddělujících čárkami (CSV). Webová extrakce dat, běžně označovaná jako webový šrot , je proces extrakce velkého množství dat z míst.

Jak používat webový škrabka Chrome

Pokud nemáte žádné znalosti v oblasti programování, byl vyvinut webový software pro škrábání - paste curcio tra le righe online. V poslední době byla představena další snadno použitelná technika škrábání webů. Použitím rozšíření prohlížeče Google Chrome, které jsou zdarma v internetovém obchodě Google, můžete nyní provádět škrábání webu. Zde je seznam rozšíření Chrome, které je třeba zvážit.

Screen Scraper

Stírač obrazovky je jedním z nejvýznačnějších pluginů prohlížeče Chrome, které se běžně používají pro škrábání obrazovky. Pro začátečníky je škrábání obrazovky technikou vytahování a získávání informací z webových stránek a stránek. Pokud nemáte žádné odborné znalosti v oblasti kódování, zvážit škrábání obrazovky, protože proces je automatizován.

Data extrahovaná z webových stránek pomocí pluginu Screen Scraper Chrome lze stáhnout buď jako soubor JSON nebo CSV. Tento plugin podporuje vzor XPath a Element Selectors. Screen Scraper je snadné a zdarma použitelné rozšíření, které je k dispozici v internetovém obchodě Chrome.

Webový škrabák

Web Scraper je rozšíření Google Chrome, které extrahuje data z webů pomocí souboru Sitemap." "Data získaná z webových stránek používajících toto rozšíření jsou uložena buď v souboru CSV nebo CouchDB. Scraper na škrábání více stránek nebo stránek, ve většině případů se toto rozšíření prohlížeče Chrome používá k získávání informací, jako jsou odkazy, text a tabulky.

Imacro Web Scraper

iMacro je prohlížeč Chrome plugin používaný pro testování webových stránek a extrakci dat.Imacro funguje při nahrávání akcí koncových uživatelů během návštěv.Tato rozšíření prohlížeče Chrome zaznamenává úlohy na webových stránkách, které budou použity pro budoucí použití.Pokud je váš současný projekt v testování výkonu nebo testování regrese webových stránek, je to

Jak používat webový škrabka Chrome

S iMacro můžete snadno stáhnout soubory a zapamatovat si přihlašovací heslo. , Internet Explorer a Chrom e prohlížečem.

Data Miner

Nalezení dobře zdokumentovaných informací na webových stránkách není v dnešní době tak snadné. To je místo, kde se objevuje software pro škrábání. Data Miner je rozšíření prohlížeče Chrome, které slouží k získávání užitečných informací z webových stránek. Pomocí tohoto pluginu pro prohlížeče můžete získat data z webových stránek a exportovat data do tabulek Tabulky Google nebo Excel.

Rozšíření Data Miner se také používá k oškrabávání tabulky HTML a exportu informací do souboru Microsoft Excel nebo CSV. Pokud jste odborníkem na použití přepínačů XPath, je to plugin pro prohlížeče.

V posledních několika letech nebyla extrakce dat z dynamických webových stránek vytvořených pomocí technologií, jako je AJAX a JavaScript, tak snadná. Se změnou technologie je škrábání užitečných informací z těchto webů pouhým kliknutím. Použijte výše zvýrazněné rozšíření prohlížeče Chrome, abyste získali skutečná data a exportovali do souborů a tabulek CSV.

December 14, 2017