Back to Question Center
0

Semalt Expert předpovídá budoucnost škrábání webu

1 answers:

Škrábání webu je běžná technika pro shromažďování dat z sítě. Řekněme, že je jen důležité, je velké podhodnocení. Je prostě nepostradatelný. Informace jsou síly a každá organizace, která jim chybí, je deformována, takže škrábání webu je krev, na které běží všechny typy online firem.

Ať už se jedná o nevládní organizaci, ziskovou organizaci, startovní podnik, střední podnik nebo dokonce společnost Fortune 500, rozhodně jde o shromážděné informace. Takže důležitost škrábání webů nemůže být příliš zdůrazněna - scivolo da giardino.

Konkurence ve firemním světě nebyla nikdy přísnější než nyní. Hráči v různých průmyslových odvětvích nyní používají ke zbrojení každou zbraň, kterou mají k dispozici. V poslední době organizace začaly využívat škrábání webu jako zbraň pro boj s konkurencí. Koneckonců, pokud máte více relevantních informací než vaši soupeři, budete mít nad nimi výhodu. Znalost, jak říkají, je moc. Ačkoli průmysl škrábání webu je plný mnoha řešení, mohou být seskupeny do pouze 3 kategorie, a to jsou:

  • Vytváření vlastní aplikace nebo software pro extrakci dat sami nebo najímání programátorů
  • Nákup generického software pro extrakci dat

Všechny tři řešení mají své výhody a nevýhody. Kromě toho může nejvhodnější kategorie řešení pro každou společnost záviset na požadavcích na škrábání webu.

Stejně jako každá jiná technologie se škrábání webu bude i nadále vyvíjet a vyvíjet. Takže tento článek se zaměřuje na budoucnost škrábání webu. Než půjdeme dále, je nezbytné jasně uvést, že názory uvedené v tomto článku o budoucnosti škrábání webu jsou jen spekulativní a nápadité možnosti. Vzhledem k tomu, že v této oblasti je možné vidět budoucnost extrakce webu z různých hledisek.

Z hlediska umělé inteligence

Jelikož umělá inteligence se používá v každé oblasti života, předpokládá se, že technologie bude v nejbližší budoucnosti nesmírně využívána pro škrábání webu. Jinými slovy budou vytvořeny inteligentní roboty nebo stroje, které budou monitorovat a pravidelně vyhodnocovat data pro různé společnosti.

Samozřejmě, roboty jsou již používány pro škrábání webů, ale žádný z nich nemůže zvládnout velké změny na cílových webových stránkách bez zásahu člověka. Pokud se například změní uspořádání cílového místa, stávající nástroje pro škrábání webových stránek nebudou schopny škrábat stránky bez toho, aby uživatel trochu vylepšil nástroj. To nebude problém pro budoucí superinteligentní škrabací roboty, protože budou moci využít svého uvážení k tomu, aby zvládly jakoukoli úpravu svých cílových míst během škrábání webových stránek s malým nebo žádným zásahem člověka. Budou brzy vytvořeny, pokud již nejsou vytvořeny.

Z úhlu Google

Největší webový škrabka je společnost Google. všechny jejich vazby. Z toho plyne, že společnost Google může začít poskytovat služby škrábání webu. A pokud ano, bude to největší a nejlepší webová společnost, protože už škrábá web. Klienti budou muset pouze vypsat adresy URL cílových webových stránek a obdrží od společnosti Google veškerý obsah, který potřebují. Koneckonců, obsah všech webových stránek je již v databázích jeho indexu.

Dalším důvodem, proč společnost Google začala poskytovat služby škrábání webu, je, že bude vyžadovat jen málo nebo žádné další úsilí, aby se s ní zabila. Společnost přežívá škrábání webových stránek již. Díky tomu, že budete potřebné údaje v ruce po celou dobu, bude společnost Google nabízet čas pro obrátky na webu, který ostatní poskytovatelé služeb nebudou moci nikdy splnit.

Vzhledem k tomu, že společnost Google bude moci tuto službu nabízet bez dalšího úsilí, může také poskytovat konkurenceschopné ceny, které nemůže žádná jiná organizace splňovat. Stejně jako společnost prakticky převzala odvětví vyhledávačů, může společnost Google nakonec převzít odvětví škrábání webu. Šance jsou v jeho prospěch.

Z pohledu analýzy a organizace

Bez ohledu na to, jak drahé jsou, boty jsou pro člověka bez nohou k ničemu. Data nemusí být pro organizaci s nedostatečnou analytickou dovedností hodně užitečná. Ve skutečnosti data sama o sobě nejsou tak zásadní, je to způsob, jakým je můžete použít. Takže, jak firmy nadále zintenzivňují své úsilí o škrábání na internetu, začnou také rozptýlit další zdroje do pronájmu vysoce zkušených analytiků dat nebo školení svých zaměstnanců o organizaci dat a analýza dat.

S ohledem na tytéž údaje budou některé organizace lépe využívat ji než jiné. Jen proto, že mají lidi s lepšími dovednostmi v oblasti analýzy dat. Takže budoucnost škrábání webu rozhodně ovlivní poptávku po organizaci a analýze dat.

Z hlediska bezpečnosti

Většina stávajících nástrojů pro škrabání na webu již nemusí být účinná, protože další organizace budou nadále zintenzivňovat úsilí o to,. Do té doby budou moci firmy, které využívají služeb třetích stran pro škrábání webových stránek nebo ty, které nasadily vysoce sofistikovaný nástroj, ještě skenovat data z jiných webových stránek.

Závěrem je důležité, aby se organizace začaly postarat o budoucnost škrábání webu. Některé nezbytné kroky, které byste chtěli uvažovat, jsou:

1. Měli byste začít pracovat na vývoji svých vlastních robotů s umělou inteligencí, které zvládnou vaši škrábání dat .

2. Měli byste také zintenzívnit úsilí o to, aby se vaše stránky velmi těžko škrábaly. Co když někteří z vašich konkurentů mají snadný přístup k obsahu na vašich webových stránkách, zatímco nemůžete škrábat jejich? Nezapomeňte, že čím více informací o vašich konkurentů máte, tím vyšší je vaše šance na porážku.

3. Měli byste také začít vážně pracovat na zlepšování organizačních a analytických dovedností v oblasti dat. To lze také přirovnat k válečným situacím. Někdy můžete narazit na kódované informace vašich konkurentů nebo oponentů. Tyto informace nebudou užitečné, pokud je nelze co nejrychleji dekódovat. Vysoce zkušení analytici dat často snadno zaznamenávají určité trendy ve sdružených datech, takže možná budete muset najmout pár z nich.

Stručně řečeno, schopnost připravit vaši organizaci pro koncepci velkých dat a budoucnost extrakce webu bude hrát významnou roli v dlouhodobém úspěchu vašeho podnikání.

December 22, 2017