Back to Question Center
0

Semalt Expert definuje užitečný nástroj pro škrábání webových stránek

1 answers:

Webová stránka eXtractor je určena ke stažení celého webu pro offline použití. Jedná se o jeden z nejužitečnějších a nejúčinnějších nástrojů. Musíte pouze vložit adresu URL, ze které chcete stahovat data, a webový eXtraktor bude okamžitě plnit svou funkci a poskytne vám přesné a požadované výsledky.

Vhodné pro výzkumníky, obchodníky a novináře:

Webová stránka eXtractor je nejen vhodná pro studenty, podnikatele, marketingové manažery, ale také ideální pro novináře,. Jsou chvíle, kdy potřebujete přistupovat k webové stránce, když jste offline, nebo chcete zálohovat důležité soubory, ale vaše hostingová společnost tuto možnost neposkytuje - milpitas notebook repair. S webovým serverem eXtractor je snadné zálohovat soubory, protože celý obsah je okamžitě stažen na pevný disk. Výzkumníci mohou stáhnout články z výzkumu, elektronické knihy a další data z Internetu. Podobně mohou digitální obchodníci a novináři stáhnout data, aby podpořili své podnikání.

Snadno přístup k obsahu webu:

S webovým serverem eXtractor můžete snadno přistupovat k webovému obsahu a provádět některé úkoly. Některé webové stránky a blogy nezůstávají online navždy; pokud chcete přistupovat k jejich datům, budete možná muset zálohovat soubory nebo použít webový eXtraktor. Zálohování souborů může trvat spoustu času a energie. Naproti tomu webový eXtraktor vám usnadní práci a umožní vám přístup k celému webu offline. To znamená, že máte přístup k určitému obsahu webu kdykoli a kdekoli.

Kompatibilní s tabletami, smartphony a počítačovými zařízeními:

Jednou z hlavních funkcí webových stránek eXtractor je, že je kompatibilní s téměř všemi zařízeními, jako jsou smartphony, počítačová zařízení a tablety. Ve skutečnosti vám tento nástroj umožňuje uložit libovolný web do svého mobilního telefonu, aby mohl být zobrazen offline. Co dělá webové stránky eXtractor odlišné od jiných podobných aplikací, je, že ukládá celou webovou stránku do vašeho zařízení. To znamená, že můžete bez problémů stahovat textové, obrazové, zvukové a video soubory.

Přemístění obsahu do vyměnitelného zařízení:

S webovým prohlížečem eXtractor můžete stáhnout nejen celý web, ale také můžete přesunout jeho obsah na vyměnitelné zařízení, jako jsou diskety a CD-ROM. Tento nástroj může stahovat až 100 souborů do počítačového systému během několika minut. Spouští stránky, které mají být uloženy v zařízení, a celý proces trvá pár vteřin.

Změna HTML odkazů:

Pomocí eXtraktoru webových stránek můžete odkazy na HTML odkazovat na požadovaná jména a rozšiřovat své podnikání. Můžete také upravit odkaz HTML nebo provést další změny s touto komplexní službou. Jakmile bude stránka stažena, bude buď uložena místně na pevném disku nebo mobilní paměti. V databázi webové stránky eXtraktoru můžete také ukládat její části na základě vašich požadavků. Můžeme procházet uloženými stránkami rychlostí blesku.

Webová stránka eXtractor přichází s uživatelsky přívětivým rozhraním a je kompatibilní s téměř všemi operačními systémy a webovými prohlížeči. Tento nástroj je dodáván ve volných i placených verzích a zajišťuje špičkové a kvalitní výsledky.

December 22, 2017