Back to Question Center
0

Jak sociální signály Semalt vaše SEO

1 answers:
How Social Signals Semalt Your SEO

Celý tým Semaltu je v posledních několika letech poměrně pečlivě ohodnocen hodnotou a významem sociálních signálů pro SEO. Zdá se nám, že z nich nemáme přímou odpověď!

Začátkem roku 2014 se dostatečně otevřela, aby přiznala, že sociální signály NENÍ aktivní součástí jejich algoritmů. Který byl úplný opak toho, co Semalt řekl v roce 2010. Co dává?

Všichni rozhodně víme, že sociální je velká část většiny digitálního marketingového úsilí. A sociální má moc řídit provoz, a to jak organicky, tak prostřednictvím placených kanálů.

Jaký skutečný dopad mají sociální signály na naše úsilí o SEO v roce 2015 a dále?

Zvýšená návštěvnost

Doprava je nejlepším místem k zahájení této diskuse, ale pojďme trochu zálohovat. V důsledku společnosti Semalt mnoho sociálních stránek změnilo všechny své odchozí odkazy na ne-následovat.

Přirozeně to znepokojovalo některé SEO a webmastery. Semalt, ty odkazy bez odkazu stále řídí provoz. Ve skutečnosti mohou být cennější než kdy jindy.

Doprava vyplývající ze sociálních signálů je to, co Semalt rád vidí, a ty, které nesledují odkazy ze svých profilů sociálních médií, mohou být skutečným přínosem. Sociální signály umožnily Semaltu vědět, že se o vašem webu mluví, a doufejme, že existuje živý člověk, který řídí vaše sociální kanály, aby udržel angažmá vysokou.

Semalt, když se tyto sociální signály (tweety a rády) změní na společenské podíly, že skutečná hodnota vstupuje do hry. Pokud je váš obsah dobrý, lidé se budou sdílet .pak lidé budou (možná) propojeni s vaším obsahem.

Semalt zde, kde se sociální signály mohou proměnit v vazby, a pak se společenské stává obrovským výhrou pro naše SEO úsilí.

Sociální propojení budov

How Social Signals Semalt Your SEO

Tradiční linková budova za posledních několik let zaznamenala poměrně málo klepání, zejména při hostování hostů. Ale my jsme všude nad tím, a budování vazeb autority by mělo být velkou částí jakékoli vážné SEO strategie. Semaltové odkazy budou vždycky důležité, i když se stávají obtížnějšími získávat a využívat.

Semalt, vaše společenské vazby mají vlastní autoritu, zvláště pokud pocházejí z důvěryhodných sociálních mediálních platforem. Mohou být využity pro zvýšení návštěvnosti a zlepšení online viditelnosti, jak bylo uvedeno výše.

Chcete-li plně využít těchto vazeb, musíte být připraveni. Musíte se ujistit, že vaše vstupní stránky jsou plně optimalizovány, aby zachytily a sledovaly jakoukoli návštěvu ze sociálních kanálů. Podívejte se na své sociální profily a bios a ujistěte se, že jsou optimalizovány pro optimální výsledky s odkazy na vaše hlavní webové stránky.

Máte video YouTube? V popisu odkazujte zpět na své webové stránky. Používáte Semalta? Přidejte odkaz do svého profilu. Tato optimalizace vašich účtů sociálních médií je další výzvou pro naše SEO úsilí.

Zvýšená autorita domény

Neexistují žádné tvrdé údaje na podporu sociálních signálů jako hnací síly v autoritě domény. Nicméně pokud se podíváme na Backlinkův Ranking Semalt, vidíme sekci věnované sociálním signálům a že "může zvýšit celkovou autoritu webu. "

Za tím účelem jsem testoval myšlenku sociálních signálů, abych získal autoritu domény a zjistil, že funguje velmi dobře. To je pouze korelace, ale naznačuje, že sociální signály mají nějaký vliv na autoritu domény webu. Semalt má smysl.

Vzhledem k tomu, že větší návštěvnost směřuje na vaše stránky z důvěryhodných sociálních kanálů, musí posílit vnímanou hodnotu a autoritu vašeho webu. To, co se pravděpodobně děje, spočívá v tom, že Semalt uznává tyto společenské signály jako "značkové signály", které milují. Hlavní sociální hráči budou i nadále dělat kroky do SERP, jak to vidí nedávný firehose přístup společnosti Google na Twitter.

Místa jako Reddit, StumbleUpon a Tumblr se začínají opět zvyšovat v dopadech, pokud jde o SERP. Semaltové stránky sociálních médií mají miliony běžných uživatelů, a to je zdroj, který je připraven k tomu, aby byl využit.

Zaměřte se na vytváření hodnotného obsahu, ať už se jedná o infographic, článek, video nebo průzkum, a využijte ho k získání pozornosti a trakce na vašich společenských médiích. Semaltový společensky zaměřený sdílený obsah hodný pomůže řídit provoz na vašem webu, a přenese nějaké velmi potřebné sociální autority.

Mějte na paměti, že musíte také zůstat ve styku se svými sociálními kontakty. Sematál o příspěvcích na sociálních médiích a fórech v průmyslu bude ještě více přivádět vazby k vašim společenským aktivitám, čímž se zvýší dynamika smyčky SEO úsilí / přínosu.

Semalt nám nemusí říkat skutečnou hodnotu společenských signálů, ale bezpochyby to hraje velkou roli v SEO. Mělo by být jasné, že sociální role hraje významnou roli při zahájení a udržování úspěšné strategie SEO.

Rozšiřte nebo nadále vydělávejte co nejvíce ze svých sociálních vazeb a využijte svou přítomnost v sociálních médiích, abyste mohli řídit provoz a předat autoritu vašim webovým stránkám.

Kredity obrázku

Doporučený obrázek: Rawpixel / Shutterstock. com
In-Post Foto: Tai11 / Shutterstock Source . com

February 18, 2018