Back to Question Center
0

Jak ovládat Amazonský vyhledávací systém?

1 answers:

Vysoké hodnocení produktů na Amazonu se rovná vysokému objemu prodeje, jelikož většina uživatelů klikne na první výsledky, které se na Amazon SERP objevují jako na nejkvalitnější. Chcete-li, aby se vaše produkty zobrazovaly na stránce s výsledky vyhledávání, musíte pochopit, jak funguje Amazonův algoritmus vyhledávání v A9.

V tomto článku budeme diskutovat o základním principu fungování algoritmu hodnocení Amazon a věnovat zvláštní pozornost každému faktoru hodnocení.

A9 nebo Amazonové vyhledávací algoritmus vyhledávání

Podle nedávného průzkumu provedeného PowerReviews, více než 1 000 zákazníků v USA začíná jejich hledání produktů u společnosti Amazon - logiciels de gestion des ressources humaines au. Google přijde v těsné chvíli, po níž následují některé oblíbené tržiště v oblasti elektronického obchodování. Ti lidé, kteří začínají své produkty výzkumu na Amazonu, vysvětlují jejich výběr podle dostupného výběru produktů, recenzí, dopravy zdarma a nabídek.

Tento průzkum ukazuje, jak silná je tato obchodní platforma na webu. Nabízí řadu příležitostí a výhod pro maloobchodníky. Potřebujete však bojovat s konkurenty v oboru, abyste mohli vidět své věci na Amazon SERP.

Abyste byli konkurenceschopní, musíte vědět, jak funguje algoritmus Amazon A9. Především je třeba poznamenat, že A9 je zcela odlišný od společnosti Google. Když zákazník hledá požadovaný produkt na Amazonu, výsledky vyhledávání jsou doručovány prostřednictvím dvoufázového procesu. V první fázi získávají uživatelé nejrelevantnější výsledky dotazů z katalogů. Ve druhé fázi jsou všechny tyto výsledky seřazeny podle relevance a popularity. Primárním účelem společnosti Amazon je maximalizovat celkové tržby společnosti na každého zákazníka. Pokud váš internetový obchod přinese více příjmů Amazonu, bude s největší pravděpodobností hodnocen na horní straně stránky s výsledky vyhledávání. Amazon nepřetržitě pracuje pod jeho zlepšením algoritmu. V současné době berou v úvahu takové faktory, jako jsou uživatelská zpětná vazba, programová analýza, hlavní obchodní ukazatele a ukazatele výkonnosti.

Základní prvky vyhledávacího algoritmu pro vyhledávání v Amazonku

Amazon zohledňuje hodnocení výsledků na stránce výsledků vyhledávání: 22)

 • Míra konverze
 • Faktory, které mohou ovlivnit míru konverze, zahrnují recenze, kvalitu a velikost obrazů a cenovou politiku. Chcete-li mít vysokou míru konverze, musíte udržet ceny konkurenceschopné. Kromě toho je důležité vytvářet pozitivní zpětnou vazbu o vašich produktech, protože dává předpoklad potenciálním zákazníkům o pověsti značky.

  • Relevance

  Primárním faktorem, který informuje Amazon o tom,. Proto by měly být všechny vaše produkty maximálně relevantní pro dotaz uživatele. Chcete-li zlepšit tento faktor, musíte pracovat pod vaším názvem a popisem, stejně jako v seznamu. Všechny tyto sekce musí být dobře optimalizovány a obsahovat vaše cílené vyhledávací termíny.

  • Spokojenost zákazníků

  Tyto faktory podporují zadržování zákazníků včetně zpětné vazby prodávajícího a míru porušení objednávky. Takže tajemství je poměrně jednoduché. Musíte uspokojit potřeby zákazníků a vrátí se k vám. Čím více pozitivních recenzí se shromažďujete na vaší stránce, tím vyšší je pravděpodobnost, že na vaši stránku přilákáte více potenciálních zákazníků.

  December 22, 2017