Back to Question Center
0

Jak získat kvalitní zpětné odkazy pro vaše webové stránky pomocí strategií, které fungují?

1 answers:

Všichni vlastníci webových stránek, kteří chtějí zlepšit své hodnocení, hledají způsoby, jak získat zpětné odkazy na své webové stránky. Příchozí odkazy jsou významnými faktory pro hodnocení vašich webových stránek a hlasů pro autoritu vaší značky. Odkazová budova je proces vytváření nových příchozích odkazů na jiných webových stránkách souvisejících s výkresy s cílem zvýšit autoritu značky a přilákat větší provoz na propojený zdroj. Proces propojení odkazů odkazuje na optimalizaci mimo stránku a mělo by být provedeno po struktuře webových stránek a zlepšování použitelnosti, tvorbě kvalitního obsahu a uživatelsky příjemném návrhu. Po dokončení všech optimalizačních procedur na stránce je čas ukázat vaše stránky širšímu publiku. Linková budova je velmi podobná ústně, což se hodí spolu s příchozí marketingovou strategií - tips becoming computer expert.

Vytváření všech zpětných odkazů je nemožné. Stejně proto potřebujete znát některé obecné faktory kvality zpětných odkazů, které zahrnují:

  • Příchozí odkazy jsou silné, pokud pocházejí z webových zdrojů souvisejících s průmyslem.
  • Váš text kotvy by měl vypadat přirozeně a měl by souviset s tématem obsahu a cílovým klíčem.
  • Text kolem vašeho zpětného odkazu by měl být maximálně relevantní a užitečný. Uživatelé by jej neměli přitahovat jako reklamu.
  • Počet příchozích odkazů na stránce odkazující na vaše.
  • Autorita odkazu a pověst.
  • Propojovací webová stránka PageRank.

Při vytváření odkazů na vaše stránky je třeba brát v úvahu následující faktory:

  • Rozmanitost 29)

Vaše zpětné odkazy by měly být postaveny na více doménách, aby Google ukázal, že váš obsah ocení počet různých lidí. Navíc vytvářením odkazů na různých doménách vylepšujete profil propojení a zjednodušíte ho.

Samozřejmě, primárním odkazem stavebního účelu většiny webmasterů je získání zpětných odkazů dofollow, protože se přenášejí propojte šťávu s propojenými zdroji. Chcete-li vytvořit zdravý a přirozeně vypadající zpětný profil, je třeba generovat jak dofollow tak nofollow externí odkazy.

  • Anchor Texty

Pro každý příchozí odkaz je třeba vytvořit různé kotevní texty. Vaše kotevní texty by navíc neměly vypadat stejně jako vaše obchodní značka nebo cílené klíčové slovo. Mějte na paměti, že tytéž texty ukotvení s největší pravděpodobností ublíží vaší pověsti a způsobí Google tresty.

Před velkou aktualizací Google v roce 2012 všichni správci webu zdůraznili spíše počet příchozích odkazů než jejich kvalitu. Jakmile však Google Penguin update vstoupil do hry, všechny staré black-hat SEO strategie odkazování na budovy se staly neúčinnými.

Takže, řekněme, jak získat zpětné odkazy na vaše webové stránky ekologicky:

  • Publikační odkazy
můžete získat redakční odkazy pouze tím, že kontaktujete specializované vysoké PR stránky a diskutujete s nimi o vašich perspektivách budování odkazů. Musíte však být připraveni, abyste se mohli dostat k mnoha majitelům webových stránek a v důsledku toho je ignorovat nebo získat negativní odpověď. Můžete zkontrolovat autoritu stránek souvisejících s výklenky, které využívají Semalt Web Analyzer nebo Majestic.

December 22, 2017