Back to Question Center
0

Jaké jsou způsoby vytvoření seznamu vysokých PR backlinků?

1 answers:

Všechny firmy založené online potřebují silnou marketingovou strategii pro indexování na první nebo druhé stránce výsledků vyhledávání. Každá strategie optimalizace pro vyhledávače vyžaduje řadu zpětných odkazů. Ve světle posledních aktualizací Google musí být tyto zpětné odkazy vysoce kvalitní a pocházejí z nejvyšších webových stránek. Jakékoli jiné zpětné odkazy jsou považovány za nízké kvality a spam - trade computer. To je důvod, proč každý webmaster musí být velmi opatrní o kvalitě zpětných odkazů, které staví kvalitu příchozích odkazů určit, kde vaše stránky budou hodnoceny ve vyhledávačích pro konkrétní klíčová fráze.

Takže otázka je, jak vytvořit vysoký PR backlink stránky seznam bez ztráty hodně peněz a úsilí?

Pokud jde o optimalizaci webových stránek ve vyhledávačích, pravidlo 4 V funguje to nejlepší:

 • )

Počet odkazů, které ukazují na webový zdroj. Je to stále významný faktor. Nicméně, musíte si uvědomit, že četné zpětné odkazy od nevyžádaných webových stránek, to vám nedá zisk.

 • Odrůda

Rozmanitost zdrojů,. Čím více, tím lépe, jak ukazuje Google, kolik webových stránek přitahuje vaši doménu k renomovanému a hodnotným odkazům.

 • Velocity

Rychlost získáte odkazy na vaše stránky. Google může najít podezření, pokud si vyberete spoustu zpětných odkazů přes noc. Místo toho byste měli pravidelně vytvářet kvalitní příchozí odkazy.

 • Verbiage

Text kotvy na odkaz na váš web. Tento text musí být dobře navržen, chytat a obsahovat jeden z vašich cílených hledaných výrazů.

Seznam vysoce kvalitních webových stránek pro zpětné odkazy na kvalitu budovy

 • Facebook
 • Je to vysoká sociální platforma PageRank, která poskytuje majitelům webových stránek řadu příležitostí na podporu podnikání. Jednou z nevýhod této platformy je skutečnost, že mají politiku budování odkazů "bez sledování". Znamená to, že získané zpětné odkazy z Facebooku nebudou přenášet žádné odkazové džusy do vaší domény. Nicméně spätné odkazy z tohoto zdroje mohou v očích Google zpřísnit váš profil odkazů důvěryhodnějším a autoritativnějším.

  • YouTube

  Jedná se o webové stránky PR9, které vlastní společnost Google. Poskytuje webmasterům jak zpětné odkazy dofollow, tak nofollow. Můžete vytvořit zpětné odkazy v profilu firmy nebo popis videa. Všechny ostatní odkazy budou nofollow. Dobrou zprávou je, že můžete svůj kanál YouTube změnit na zpětný odkaz PR5 až PR6. Může mít pozitivní vliv na vaše hodnocení.

  • Google+

  Google+ je webový zdroj PR8. Je to odpověď Google na Facebook. Zde můžete vytvořit alespoň jednu zpětnou vazbu na vaše stránky. Je to vynikající příležitost pro vaše hodnocení, protože Google používá tuto platformu jako součást svého algoritmu. Proto je důležité vytvořit stránku Google+, která obsahuje kotvový text s cílovým vyhledávacím dotazem v oblasti Profil / O nás.

  December 22, 2017