Back to Question Center
0

Semalt: Nejlepší databáze pro ukládání dat pro škrábání webu

1 answers:

Postgres je databáze používaná k ukládání velkých souborů dat z těžby na webu a škrábání. Postgres v poslední době vydal vestavěnou funkci známou jako JSONB, kde "B" znamená binární. Pokud odešlete strukturované údaje, které mohou být zobrazeny jako JSON (JavaScript Object Notation), Postgres analyzuje data a ukládá sady dat v binárním formátu - kangaroo hats men. Pokud je vaše škrábání kampaň založená na JSON, Postgres je nejlepší datový soubor, který je třeba zvážit.

Postgres zpracovává čínský text?

Někteří webmasteři se ptají, zda Postgres zpracovává čínské texty. Odpověď na tuto otázku je velká ano. Při vytváření databáze jsou vaše aplikace a databázový ovladač dva faktory, které jsou hodně důležité. Postgres je webová scraping databáze, která pracuje s podporou Unicode. V procesu generování databáze Postgres zvažte zadefinování kódování UTF-8.

Postgres JSONB vs. Databáze NoSQL

NOSQL je bezplatná a snadno použitelná databáze, která uchovává data v otevřené podobě. Například pokud získáváte data na finančních trzích, musíte být opatrní, jak jsou vaše data uložena. To je místo, kde problém přichází. Databáze NoSQL neobsahuje kontroly struktury dat. Pokud tento krok vynecháte, skončíte s daty v nečitelných formátech.

Postgres na druhé straně umožňuje blogerům a obchodníkům používat možnost integrity dat. Postgrese, databáze škrábání databází, extrahovaná data v binárních formátech. Tato databáze podporuje jak verze HSTORE, tak verzi JSON.

Postgres výkon

Postgres je nejvýkonnější databáze pro ukládání velkého množství dat extrahovaných v různých jazycích. Tato databáze je určena jak pro vyhledávání, tak pro filtrování výsledků. Postgres JSONB je také známý pro správu některých jazykových znaků, jako je čínština. Mezi další funkce Postgresu patří:

  • Extrakce dat s úplnou podporou znaků;
  • rychlá realizace úkolů filtrování a hledání;
  • Uložení dobře strukturovaných dat extrahovaných z tagů HTML;
  • Získání dat z stránek a jejich ukládání do čitelných formátů;

Proč Postgres JSONB?

Užitečná databáze by měla optimalizovat indexy a klasifikovat data do více datových souborů v reálném čase. Nedovolte, aby zpoždění a vypršení časového limitu ovlivnily váš škrábaný projekt. Postgres používá genetické klastry k rozdělení dat do různých databází pro snadné vyhledávání.

Ukládání dat se netýká pouze doby odezvy a časového limitu. Aktualizovat aspekt bere všechno. Pomocí klastrů načtěte podřízené položky a deaktivujte indexování, dokud neukončíte balení dat. To pomáhá klientům načítat více datových sad najednou.

Indexování společné položky nebylo nikdy tak snadné. S postgrafiovou databází Postgres můžete rychle indexovat běžnou věc klasifikací předmětu v jiném řádku a propojením záznamu pomocí celočíselného cizího klíče. Pro získání výsledků zadejte celé číslo cizího klíče.

Prokládáte mezi dokumenty a tradiční tabulkové struktury při ukládání velkých souborů dat? Nemusíte se o to bát. Postgres JSON B udělejte práci pro vás. S postgresovou databází pro škrábání webových stránek není nutné provádět opakované analýzy.

December 22, 2017