Back to Question Center
0

Jaké jsou proaktivní způsoby, jak odeslat vaše stránky zpětným odkazům?

1 answers:

Pokud se divíte, jestli budování odkazů je stále naživu nebo ne, tento článek vám dává jasnou odpověď na tuto otázku.

Můžeme s jistotou říci, že spojení budov má velký vliv na hodnocení a autoritu značek. Příchozí odkazy jsou vyhledávacími nástroji používány k určení toho, jak relevantní webový zdroj je pro klíčová slova, na které se hodí.


Ve skutečnosti lze považovat pouze za nepřirozenou vazbu. Google se stará hodně o kvalitu příchozích odkazů a zjišťuje všechny schémata budování odkazů pro spam. Nepřirozené odkazy nemohou být každodenní úlohou pro profesionální webmastery, kteří nesou odpovědnost za generování ekologické webové stránky - travel hat crushable. V dnešní době není počet vašich odkazů ničím. Po poslední aktualizaci Google v roce 2012 je nutno deindexovat všechny nevytvořené zpětné odkazy.

Proto v tomto článku budeme hovořit pouze o budování organických článků, které je v roce 2017 ještě přínosem. Kvalitní obsah řídí koncové výsledky přirozeného propojení budovy. Všechna vaše úsilí bude odměněna vyšší pozicí na stránce výsledků vyhledávání. Pokud byste chtěli získat neustálý ekologický dopravní tok, musíte vytvořit řadu různých nezávislých, vysoce kvalitních zpětných odkazů.

Chcete-li zvýšit oprávnění vaší domény, musíte vytvářet odkazy na vysokorychlostních webových zdrojích PR, které společnost Google velmi ceněná. Zpravidla se zdá být složité vytvářet odkazy na takové webové zdroje, pokud máte malý nebo nový obchod. Nicméně je to stále možné a já vám řeknu proč. Stačí sledovat taktiku budování odkazů níže a začnete vidět nárůst provozu.

Jak odeslat svůj web pro zpětné odkazy?

  • Buďte aktivní uživatel na Quora

Quora je perfektní vzdělávací webový zdroj, jehož cílem je pomoci uživatelům vyřešit své problémy. Je to bezplatná a otevřená platforma pro širokou veřejnost, která poskytuje výhody jak pro uživatele, tak pro správce webu. Všechno, co musíte udělat, je vyhledat klíčová slova související s vaším tržním výklenkem. V důsledku toho najdete stovky tisíc nezodpovězených otázek. Pak se vraťte k problémům, kde se cítíte jako profesionální, a pokud v rámci vašeho webu existuje konkrétní kontaktní osoba, která vám může pomoci poskytnout více informací o tématu, vložte na ni odkaz.

  • Buďte užiteční na HARO

Další vysoký PR webový zdroj, kde můžete vytvářet organické a kvalitní zpětné odkazy je HARO. Je to platforma, kde novinář chodí, když potřebují pomoc. Vydávají své otázky a pokud jim můžete poskytnout relevantní a užitečnou odpověď, dostanete příležitost získat nějaký svobodný tisk. Schéma vyhledávání příslušných otázek funguje stejně jako u Quora. Musíte provést vyhledávání podle vašich cílených vyhledávacích dotazů a odpovědět pouze na ty otázky, kde se cítíte kompetentní. Pokud novinář zjistí vaši kvalitu odpovědi, zveřejní ji na zpravodajské webové stránce nebo časopisu, jako je Forbes, Search Engine Journal nebo podnikatel. V důsledku toho získáte kvalitní odkazovou šťávu a cílený provoz. Samozřejmě, že z těchto zpravodajských platforem nebudete mít spoustu odkazů, ale jistě to zlepší váš profil odkazů.

December 22, 2017