Back to Question Center
0

Můžete mi pomoci najít vysoká PR zpětné odkazy na prodej?

1 answers:

Uvědomuji si, že není vůbec snadné najít správné a bezpečné místo, které nabízí prodej vysokých PR zpětných odkazů. A samozřejmě je téměř nemožné vytvářet dostatečné množství zpětných odkazů s vysokým skóre Domain Authority, PageRank a Page Authority - čistě přirozeným způsobem, bez placených obchodů. V ideálním případě použijte pouze spravedlivé zdroje, abyste získali kvalitní zpětné odkazy směřující na webové stránky vašeho webu nebo blogu. A mám spoustu míst, kde můžete najít vysokou PR zpětnou vazbu - doufejme, že s nejmenším možným rizikem se dostanete na výsledek se společností Google.

Pravá místa s vysokým PR zpětné odkazy na prodej

Není třeba ztrácet čas tím, že vám nudná připomínka - být rozhodně riskantní úsilí. To je důvod, proč vám níže ukážeme několik osvědčených a více či méně bezpečných míst. Pokud jste dostatečně odvážní (nebo neopatrný - kdo ví?), Zde je to místo, kde můžete dát podnět vaší SEO - alespoň bez zvýšení červené vlajky s Google hned.

  • Správa odkazů - tento zdroj může být doporučen jako nejlepší možnost, jak si nejprve vyzkoušet získání placených zpětných odkazů na zdánlivě přirozené kvalitě pro zvýšení vaší SEO v měřítku. Najdete zde širokou dostupnost různých odkazů s různými skóre DA, PA a PageRank. Vzhledem k tomu, že váš rozpočet je příliš těsný, tato volba by byla vaší nejlepší volbou - nabízet pravděpodobně nejlevnější cenové značky mezi ostatními osvědčenými místy zabývajícími se vysokými PR backlinky na prodej.

  • Black Hat Links - je druhým nejlepším místem, kde si můžete koupit pár zpětných odkazů nebo dokonce velkou sadu, která přichází hromadně a se slevou cena. Ale doporučuji zvažovat tento zdroj placeného odkazu budovy jen v případě, že jste připraveni okamžitě koupit alespoň 50-60 odkazů. A velmi zvláštní vlastnost tohoto místa je, že téměř každý zpětný odkaz, který si můžete koupit, přichází s atributem DoFollow k dispozici.
  • Fiverr - i přes tuto stránku je dobře-známý mezi digitálním marketingem a affiliate marketing komunit je stále může stát velmi dobrou volbou pro ty, kteří hledají vysoké PR zpětné odkazy na prodej. Všimněte si však, že Fiverr vám přinese měřitelný pokrok v SEO pouze tehdy, když je používán pečlivě. Mám na mysli, že tam je příliš mnoho různých automatizovaných nástrojů k dispozici, takže byste nikdy neměli spěchat, pro získání tolik odkazů, jak je to možné. Nezapomeňte, že nadměrně rychlé zisky v budování odkazů budou v očích Googlu vždy považovány za podezřelé.
  • Backlinks Hub - je poslední možnost, kterou si dovolím doporučit pokoušet se koupit kvalitní zpětné odkazy pro SEO. Mezi jeho nejsilnější stránky patří každoroční záruka s každým backlinkem zakoupeným na Backlinks Hub. A zdá se, že tento zdroj sází na kvalitu spíše než cenovou dostupnost. Nicméně, obvyklé cenové značky tam mohou vypadat trochu těžké.
December 22, 2017
Můžete mi pomoci najít vysoká PR zpětné odkazy na prodej?
Reply