Back to Question Center
0

Můžete mi pomoci najít vysoká PR zpětné odkazy na prodej?

1 answers:

Uvědomuji si, že není vůbec snadné najít správné a bezpečné místo, které nabízí prodej vysokých PR zpětných odkazů. A samozřejmě je téměř nemožné vytvářet dostatečné množství zpětných odkazů s vysokým skóre Domain Authority, PageRank a Page Authority - čistě přirozeným způsobem, bez placených obchodů. V ideálním případě použijte pouze spravedlivé zdroje, abyste získali kvalitní zpětné odkazy směřující na webové stránky vašeho webu nebo blogu - hosting for asp. A mám spoustu míst, kde můžete najít vysokou PR zpětnou vazbu - doufejme, že s nejmenším možným rizikem se dostanete na výsledek se společností Google.

Pravá místa s vysokým PR zpětné odkazy na prodej

Není třeba ztrácet čas tím, že vám nudná připomínka - být rozhodně riskantní úsilí. To je důvod, proč vám níže ukážeme několik osvědčených a více či méně bezpečných míst. Pokud jste dostatečně odvážní (nebo neopatrný - kdo ví?), Zde je to místo, kde můžete dát podnět vaší SEO - alespoň bez zvýšení červené vlajky s Google hned.

  • Správa odkazů - tento zdroj může být doporučen jako nejlepší možnost, jak si nejprve vyzkoušet získání placených zpětných odkazů na zdánlivě přirozené kvalitě pro zvýšení vaší SEO v měřítku. Najdete zde širokou dostupnost různých odkazů s různými skóre DA, PA a PageRank. Vzhledem k tomu, že váš rozpočet je příliš těsný, tato volba by byla vaší nejlepší volbou - nabízet pravděpodobně nejlevnější cenové značky mezi ostatními osvědčenými místy zabývajícími se vysokými PR backlinky na prodej.

  • Black Hat Links - je druhým nejlepším místem, kde si můžete koupit pár zpětných odkazů nebo dokonce velkou sadu, která přichází hromadně a se slevou cena. Ale doporučuji zvažovat tento zdroj placeného odkazu budovy jen v případě, že jste připraveni okamžitě koupit alespoň 50-60 odkazů. A velmi zvláštní vlastnost tohoto místa je, že téměř každý zpětný odkaz, který si můžete koupit, přichází s atributem DoFollow k dispozici.
  • Fiverr - i přes tuto stránku je dobře-známý mezi digitálním marketingem a affiliate marketing komunit je stále může stát velmi dobrou volbou pro ty, kteří hledají vysoké PR zpětné odkazy na prodej. Všimněte si však, že Fiverr vám přinese měřitelný pokrok v SEO pouze tehdy, když je používán pečlivě. Mám na mysli, že tam je příliš mnoho různých automatizovaných nástrojů k dispozici, takže byste nikdy neměli spěchat, pro získání tolik odkazů, jak je to možné. Nezapomeňte, že nadměrně rychlé zisky v budování odkazů budou v očích Googlu vždy považovány za podezřelé.
  • Backlinks Hub - je poslední možnost, kterou si dovolím doporučit pokoušet se koupit kvalitní zpětné odkazy pro SEO. Mezi jeho nejsilnější stránky patří každoroční záruka s každým backlinkem zakoupeným na Backlinks Hub. A zdá se, že tento zdroj sází na kvalitu spíše než cenovou dostupnost. Nicméně, obvyklé cenové značky tam mohou vypadat trochu těžké.
December 22, 2017