Back to Question Center
0

Jak vytvořit několik zpětných odkazů najednou?

1 answers:

V současné době všichni ví, že zpětné odkazy nejsou vytvářeny stejně. Odkaz na budovu byl jednoduchou technikou optimalizace pro vyhledávače, než Google založila svou aktualizaci Penguin. V dnešní době, pokud budete psát spoustu článků a předložíte je k různým článkům podání stránek, bude to buď dát žádné výsledky nebo způsobit tresty vyhledávače. A nezapomeňte, že nikdo neví, co Google bude dělat dál - vps kvm brasil. Pokaždé, když se pokoušíte algoritmus hledání hry, musíte být připraveni dostat sankce.

Nicméně není důvod přestat dělat cokoli pro získání spojení. Namísto toho se musíte naučit, jak správně vytvářet vysoce kvalitní příchozí odkazy.

Nevěřte někomu, kdo tvrdí, že propojovací budova je mrtvá. Zpětné odkazy zůstávají primárním pořadovým číslem. Nicméně pouze organické a rovnoměrně získané odkazy mohou přinést výsledek.

Tento příspěvek je navržen tak, aby se s vámi podělil o několik užitečných tipů, jak vytvořit odkazy škálovatelným způsobem.

Jak vytvořit zdravý základ budov?

Představme si, že vytvoříte nový obsah a chcete ho propagovat na stránce s výsledky vyhledávání Google. Vzhledem k tomu, že víte, že vylepšené vysoké PR vyplývá z odkazů z webových stránek o kvalitě, nedávalo by smysl generovat příchozí odkazy co nejrychleji? Není rozumné stavět spoustu příchozích odkazů na nový obsah v krátké době. Takové aktivity budou pro Google vypadat podezřele. Lepším řešením je pomoci Googlu najít a indexovat váš obsah. Bude to trvat nějaký čas, ale bude mít větší hodnotu pro vaše stránky. Jakmile bude váš obsah indexován, můžete získat organické linkové džusy a zlepšit své hodnocení.

Jak pomoci Google najít a indexovat váš obsah?

Chcete-li urychlit proces indexace obsahu, můžete použít nástroj Alexa. Webové prohledávače analyzují tento web po celou dobu. Když zadáte adresu URL domény v nástroji Alexa, automaticky přidá vaši novou optimalizovanou stránku do databáze. Když vyhledávací prohledávače znovu analyzují vaše stránky, vaše původní obsah bude analyzován také společností Google.

Dalším efektivním způsobem, jak přilákat boty společnosti Google do vašeho obsahu, je vytvořit infograficky řízené daty. Mohlo by to fungovat, protože sociální média pomáhají s rychlejším indexováním a viditelností. To je důvod, proč se váš nový obsah stal populárním na platformách sociálních médií, dává Googlu signál, že uživatelé vyhledávají kvalitu obsahu a odkazy v hodnotě. Znamená to, že v okamžiku, kdy začnete vytvářet externí odkazy kolem tohoto kvalitního obsahu, se jakýkoliv webový odkaz stává ekologickým.

Nicméně je třeba se ujistit, že sdílíte relevantní a užitečné pro obsah čtenářů, protože každý nový článek, příspěvek nebo odkaz by měl potenciálním zákazníkům poskytnout další hodnotu.

Obecně platí, že tradiční zastaralý odkaz na budovu se nestará o konečného uživatele. Chcete-li získat kvalitní odkazovou šťávu a vypadat přirozeně v očích vyhledávačů, musíte se zaměřit na to, co vaše cílové publikum chce. Vaši čtenáři by neměli litovat, že se řídí navrhovaným odkazem.

December 22, 2017