Back to Question Center
0

Můžete mi pomoct vybrat ten správný nástroj pro sledování klíčových slov Amazonu, který by se dostal do vedení nad trhem?

1 answers:

Bez ohledu na odvětví nebo kategorii produktů, které prodáváte, měli byste své produktové stránky dobře optimalizovat, abyste měli větší šance na úspěšné dokončení rostoucího počtu prodejních nabídek. Zatímco Amazon je pravděpodobně přední světový obchodník s elektronickým obchodem a prodejcem s poklesem prodeje, máte již příliš mnoho práce, příliš mnoho na to, abyste se tam dostali,. Tak, jak řídit všechny časově náročné a někdy opravdu náročné práce? Zde je přesně, kdy Amazon klíčové slovo tracker a konkurenční výzkumné nástroje vstoupí do hry.

Samozřejmě, neexistuje žádný konečný software nebo online rámec, který by vše pro vás mohl udělat samo-řízeným způsobem. Ale následující nástroj pro sledování klíčových slov Amazonu a užitečné pomocníky v oblasti softwaru vám mohou mnohem jednodušší. Přinejmenším ty, které se týkají hloubkového výzkumu klíčových slov a cenného konkurenčního pochopení, které tak bezpodmínečně potřebují k tomu, aby přežili na tomto skutečně zaseknutém a vysoce konkurenčním trhu - why upgrade to cat6.

Top 3 Amazon Nástroje pro vyhledávání klíčových slov

Google Keyword Planner

Vážně doporučuji, hledat obří jako vaše ideální kickstart řešení pokračovat s komplexní výzkum klíčových slov řízené správnou cestou od samého začátku. Myslím tím, že navzdory tomu, že tato výchozí sada nástrojů není speciálně upravená pro prodej na Amazonu, je stále velmi užitečná pro získání velkého obrazu potenciálních výherních kombinací používaných reálnými zákazníky po celém světě, stejně jako pro základní pochopení relativních objemů vyhledávání a současnou úroveň konkurence, zejména pro vaše přesně zaměřené fráze klíčových slov s dlouhým koncem.

Všimněte si však, že Plánovač klíčových slov Google je pouze prvním krokem na cestě k vedení nad trhem. Znamená to, že později budete muset za každých okolností vybrat svůj vlastní vybraný nástroj pro sledování klíčových slov Amazon - jen aby se zabránilo zavádění s poněkud zkresleným souborem dat vytržených z příliš mnoha různých zdrojů, které nemusí nutně mít silný záměr koupě.

FreshKey

Ačkoli další Amazon klíčové slovo tracker nástroj není k dispozici zdarma (to stojí něco kolem 20 dolarů za měsíc), rozhodně se vyplatí , určitě. Nástroj pro návrh klíčových slov FreshKey se může stát skvělým místem, kde můžete konečně pokračovat s více cílenými nápady na klíčová slova, užitečnými a dalekosáhlými variantami, klíčovými slovy LSI long-tail a také opravdovou šikovnou kategorizací - daleko za původní koncepci Search Engine Optimization. Místo toho, abyste se omezili pouze na jeden základní nástroj, nebo jste ušetřili peníze na pokročilých a proto placených možnostech, doporučuji zkusit FreshKey jako téměř neomezený zdroj vítězných klíčových slov a opravdu užitečnou věc, pokud jde o odstranění potenciálně negativních vyhledávacích dotazů, které by mohly stejně jako ochromit svůj potenciál pro hodnocení na Amazonu.

Soovle

Poslední nástroj pro sledování klíčových slov Amazonu pro dnešní den je Soovle, bezplatné a snadno použitelné řešení nezbytné pro udržení výpisů produktů vždy aktuální, aniž byste utráceli příliš mnoho času na manuální výzkum. Prozkoumejte nejhledanější žádosti o produkty, které používají živí zákazníci, kteří nakupují každodenně nejen u společnosti Amazon, ale i na dalších populárních platformách elektronického obchodu, jako je eBay nebo Alibaba. A co víc - tento on-line pomocník může ukázat své nejsilnější stránky, zejména pokud jde o brainstorming obrovské množství slibných nápadů na klíčová slova a experimentování s nejpopulárnějšími vyhledávacími kombinacemi, které používají živí uživatelé na několika hlavních vyhledávačích.

December 22, 2017