Back to Question Center
0

Můžete mi pomoci porozumět hlavním výhodám vysokých webových stránek pro zpětné odkazy?

1 answers:

Samozřejmě, pokud chcete mít skutečný a měřitelný pokrok v SEO, je důležité vytvořit kvalitní profil odkazu na vaše webové stránky nebo blog. V dnešní době existují tři hlavní faktory, které činí "ideální" profil zpětných odkazů - jejich význam, pluralita a kvalita. Zdá se, že všechny kvalitní odkazy jsou postaveny přirozenou cestou a pocházejí pouze z důvěryhodných zdrojů s vysokou hodnotou PageRank, autoritou domény, autoritou stránek atd - vetrine refrigerate per bar al miglior prezzo.Znamená to však, že musíte vybírat pouze vysoce kvalitní webové stránky pro zpětné odkazy?

Věřím, že ne, není. Proč? Jen proto, že skutečné věci jsou trochu složitější. Myslím tím, že tolik vysokých webových stránek pro zprostředkování zpětných odkazů vás nikdy nenechá dostat kdekoliv. Vážně, můžeme snadno získat nový PR9 nebo možná i PR10 backlink, například z WordPress. Vše může být dokončeno jen za pár minut - a vy jste hotovi. Takže by takový zpětný odkaz byl užitečný, jak to myslíte? Ve skutečnosti nic neovlivňuje nově umístěný zpětný odkaz. Myslím tím, že každý samostatný zpětný odkaz bude téměř nulový a neplatný, pokud se nestane organickou součástí dobře propojeného profilu odkazů. To je důvod, proč doporučuji sázet na pluralitu, abych vytvořil vazby s mnoha místy, které by měly mít odlišné metriky, samozřejmě včetně jejich nerovných hodnot PageRank.

Nicméně je stále velmi důležité mít dostatečný počet vysokých PR webových stránek pro zpětné odkazy. Věc je, že hlavní vyhledávače, jako je Google, používají soubor tří hlavních faktorů (tj. E. , relevance, rozmanitost a kvalita - zčásti přispěla k vlastnictví PR), aby se určila skutečná váha a platnost každého zpětného odkazu v profilu vašeho webu. Zvažte následující hlavní výhody používání vysokých PR webových stránek pro zpětné odkazy. Mějte však na paměti, že si je budete moci vychutnávat pouze v případě, že máte kvalitní a čistě relevantní obsah.

Hlavní výhody vysokých PR zpětných odkazů:

  • Docela autoritativní vzhled vašeho webu nebo blogu z pohledu hlavních vyhledávačů jako Google sám, stejně jako Yahoo a Bing.
  • Potenciálně významnější provoz na vašich webových stránkách, samozřejmě vzhledem k tomu, že váš vysoce kvalitní a čistě relevantní obsah je dostačující na to, aby přilákal nějaký zájem ze skutečných uživatelů, kteří nakonec navštívili vaše webové stránky nebo blog.
  • Silnější autorita a důvěra ostatních autoritativních zdrojů spojených s webovými zdroji s vysokým PageRankem bude uznávána společností Google za významný signál pozitivního žebříčku, a proto je třeba, aby vaše webové stránky nebo blog získal vyšší pozici SERP.
  • Samotná pozice s vysokým vyhledávacím postavením poskytuje dobrý potenciál pro čerpání zvýšené návštěvnosti webových stránek, což znamená, že zelené světlo prohloubí širší expozici při on-line vyhledávání a současně mění vaše potenciální zákazníky na reálné, což nakonec vede do většího objemu prodeje.
  • Vytvořte lepší povědomí veřejnosti, běžně zvyšujte svou přítomnost na internetu a přispějte ke slavnější firmě vašeho podniku.
December 22, 2017