Back to Question Center
0

Víte, jak dělat zpětné odkazy v SEO nejlépe možné?

1 answers:

Není třeba říkat, že každý webmaster a majitel online obchodu by měl vědět, jak dělat zpětné odkazy v SEO - pro čerpání více webového provozu, a nakonec těží z nejvyšší pozice na řadě SERP. Ale co dělá SEO-přátelský backlink profil každé webové stránky nebo blog? Opatrné a znalé monitorování, ověřování a rychlé opravy tak, aby původní potenciál každého cenného zpětného odkazu byl plně kontrolovatelný a byl vždy přizpůsoben krátkodobě. Jednoduše řečeno, jakmile zpětný odkaz začne ztrácet svou hodnotu, měl by být buď přepracován okamžitě, nebo okamžitě odstraněn - find missing money australia. Takže, jak dělat zpětné odkazy v SEO? Řekněme to - to bude probíhající proces. Přijímaná v měřítku, kombinuje obecné prostředky budování odkazů a neustálé údržby s pravidelným kontrolním plánem.

how to do backlinks seo

Co dělá dobrý zpětný odkaz

Předtím, než je něco jiného, ​​musí být každý "dobrý" zpětný odkaz (jinak přírodní nebo organický) , nebo jiné zdroje online. Dále by zdroj dobrého zpětného odkazu měl mít přiměřené skóre na PR (pagerank), DA (autorita domény), stejně jako na PA (autorita stránky). Koneckonců, očekává se, že každý potenciální kandidát na propojení s (webovou stránkou nebo blogem) bude mít dobrý obsah stránky, který přinese skutečnou hodnotu uživatelům, kteří žijí.

V ideálním případě musí být takový obsah vítán pro sdílení v sociálních médiích. Myslím tím, že ty nudné prosté textové spisy by měly být přepracovány mnohem chytřeji - přinejmenším kvůli tomu, aby zůstaly mimo soutěž - do některých pútavých a informativních grafů, grafů, infografií, tabulek nebo jakýchkoli jiných prostředků vizualizace, aby bylo možné ilustrovat vše v nejjednodušším a nejjasnější způsob. Mimochodem, přetváření normálního obsahu stránky do něčeho více uživatelsky přívětivého může být také rozumným rozhodnutím pro vlastní webové stránky nebo blog. Takže investovat nějaký čas a úsilí do přetvoření alespoň nejdelšího obsahu, nebo pravděpodobně její nejhorší část byla příliš nudná, aby bylo možné číst a absorbovat. Tímto způsobem s některými kusy tohoto uživatelsky přívětivého a tak snadno stravitelného obsahu můžete nejen vygenerovat více zpětných odkazů, akcií, zmínek, potenciálních zákazníků a předplatného - ale nakonec vyčerpat další webovou dopravu.

backlinks seo

Jak se dělat Backlinks v SEO

  • spoléhají na dobře formovanou strategii budování odkazů;
  • pokusit se využít nejlepší zkušenosti v oblasti digitálního marketingu;
  • mají častý kontrolní plán pro sledování vašich zpětných odkazů - jak jejich kvalita, tak i kvalita profilu propojení;
  • psát články o hostování nebo příspěvky na blogy, aby je zveřejňovaly na některých autoritních zdrojích třetích stran;
  • se zabývají pouze vysoce uznávanými webovými stránkami nebo blogy, které by měly být plně relevantní pro vaše hlavní obchodní téma, tržní nika nebo alespoň průmyslový sektor.

Mezi bohatou škálu zpětných odkazů výzkumu a návrhových nástrojů jsem testoval Semalt Analyzer (Semalt), Open Site Explorer (Moz) a Majestic SEO toolkit na mém nedávno zahájeném elektronickém obchodě webshop. Koneckonců, je jen na vás, abyste se rozhodli, jak dělat zpětné odkazy v SEO, a který online nástroj zkusit nejprve. Konečně nezapomeňte, že vaše nově vytvořené odkazy se mohou zdát zcela zbytečné. Samozřejmě, vzhledem k tomu, že budete odkazovat na webové stránky nebo blogy, což je ve skutečnosti slabší, pokud jde o metriky SEO než vaše.

December 22, 2017