Back to Question Center
0

Co je to HTML Extractor? Semalt představuje slavné nástroje k extrahování textu z dokumentů HTML

1 answers:

Extraktor HTML nebo škrabka je nástroj, který extrahuje metaznačky, meta popisy a názvy části obsahu. Chcete-li získat data z jednoduchých dokumentů HTML, stačí mít základní dovednosti v oblasti kódování. Ale pro sofistikované dokumenty HTML je třeba použít spolehlivé extraktory obsahu nebo škrábadla - acompanhe o seu pedido correios busca. Existují různé programovací jazyky, jako jsou Java, Python, PHP, NodeJS, C ++ a JS, které se musíte naučit extrahovat obsah z jednoduchých i složitých souborů HTML. Pro vaše úlohy související s HTML jsou nejlepší nástroje následující.

1. Import. io:

Dovoz. io je jedním z nejlepších škrabáků obsahu a HTML extraktorů na internetu. Pracuje ve více jazycích a řezech a dekóduje váš dokument HTML a vytváří data ve formě tabulek a seznamů. Tento program nabízí možnosti stahování metadat ve formátu JSON.

2. Octoparse:

Pomocí Octoparse můžete extrahovat velké množství dat z různých webových stránek. Jedná se o jeden z nejúčinnějších HTML extraktorů na internetu, který může škrábat data jak ve strukturovaných, tak nestrukturovaných formách. Octoparse uchopí užitečná data z obrázků, souborů HTML, textových souborů, videa a audia.

3. Uipath:

Pomocí nástroje Uipath můžete snadno automatizovat vyplňování formulářů a navigaci. Jedná se o přesný, jednoduchý a úžasný HTML extraktor a obsah škrabka na internetu. Uipath čte data ve formátech JS, Silverlight a HTML, což vám poskytuje nejpřesnější a nejžádanější výsledky.

4. Kimono:

Kimono pracuje poměrně rychle a obsahuje obsah z novinových zpráv a cestovních portálů. Je to dobré pro programátory a vývojáře. Tento HTML extraktor vytáhne informace ze stovek webových stránek za hodinu. Kimono usnadňuje získávání dat ve formě obrázků, videí a textu.

5. Screen Scraper:

Screen Scraper je jedním z nejlepších škrabáků, které pomáhají snadno extrahovat data z různých HTML dokumentů. Dokáže provádět jak obtížné, tak jednoduché úkoly a má spoustu navigace a přesných možností extrakce dat, z nichž má prospěch. Nicméně, Screen Scraper vyžaduje trochu programování a kódování dovedností. Tento nástroj je dodáván ve volné a prémiové verzi a je ideální pro vaše soubory HTML.

6. Scrapy:

Scrapy je program na vysoké úrovni a skicování obrazovky, který je vhodný pro vaše HTML dokumenty. Jedná se o výkonný rámec, který slouží k indexování webových stránek a snadnému extrahování dat z blogů a stránek. Scrapy je efektivní pro dokumenty HTML a můžete sledovat kvalitu vašich dat při jejich zpracování.

7. ParseHub:

ParseHub v krátké době přesměruje dotazy do webových prohledávačů a používá technologii pokročilého strojového učení k identifikaci dokumentů HTML a škrábání užitečných dat z nich. ParseHub je kompatibilní s operačním systémem Linux, Windows a Mac OS X.

8. Spam Experti:

SpamExperts nástroj identifikuje a eliminuje email spam . Kromě toho zpracovává vaše HTML soubory a je výkonným extraktorem HTML. Mezi jeho nejlepší možnosti patří synchronizace a konfigurace libovolného souboru HTML. Může být nasazena místně i v oblacích. SpamExperts monitoruje odchozí a příchozí data a poskytuje vám nejlepší možné výsledky.

December 22, 2017