Back to Question Center
0

Je možné získat zpětné odkazy z Twitteru?

1 answers:

Rozvíjet svou firmu online je jen polovina bitvy. Poté je třeba, aby byl váš web viditelný pro vyhledávače a samozřejmě pro potenciální klienty. Naštěstí optimalizace pro vyhledávače funguje pro tento účel. Zvláště zpětné odkazy vám mohou pomoci zlepšit povědomí o značce a přitáhnout konstantní tok návštěvnosti vašich webových stránek - create a watermark online free. Chcete-li se dostat do TOP výsledků společnosti Google, mimo jiné potřebujete spoustu vysoce kvalitních zpětných odkazů z webových stránek s vysokou PR, jako jsou Google+, Facebook, Twitter a další. Signály z takových stránek s vysokou autoritou ukazují Googlu, jak je váš web oblíben. Twitter je oblíbená, uznávaná a vysoká sociální platforma PageRank, která může poskytnout vašemu webu spoustu kvalitních odkazových džusů. Zde můžete vygenerovat spoustu vysoce kvalitních zpětných odkazů bez zaplacení centů. Vše, co potřebujete, je vytvořit zajímavý tweet, vložit zpětné odkazy na vaši doménu v něm a pokud je možné několik relevantních hashtags.

V tomto článku budeme diskutovat podrobněji, jak získat zpětné odkazy na vaše stránky z Twitteru. Doufáme, že tyto informace vám pomohou zlepšit hodnocení vašich webových stránek a přilákat další potenciální zákazníky.

Jak používat profil Twitter pro odkazy?

Twitter je populární sociální platforma, která umožňuje vytvářet zpětné odkazy přes to. Poskytuje dvě místa ve vašem profilu pro přidání odkazu na webové stránky. První je primární profilové pole samo o sobě a druhé je v rozsahu 160 znaků v sekci Bio. Kromě toho můžete získat odkaz na weby, které táhnou data z Twitter profilů. Webové zdroje, které obsahují informace z Twitteru, zahrnují Twellow, Klout, TwitterCounter, Twitaholic a Favstar.

Pokud stále nemáte účet na těchto webových zdrojích, nastavte svůj Twitter profil nebo jej upravte tak, aby obsahoval odkazy na vaše stránky v obou polích webových stránek a bio. Navíc se zeptáte svých klientů, aby to udělali stejně.

Existuje několik aspektů, které musíte mít na paměti budování odkazů na Twitteru. Za prvé, největší část odkazů, které můžete získat na této sociální platformě, jsou nofollow. To znamená, že nepřechází návštěvnost vašeho webu. Avšak odkazy bez odkazů z webových stránek s vysokým přístupem k webu stále mají pro vaše stránky velkou hodnotu a zobrazují vyhledávače, které vaše doména zasluhuje nejvyšší pozici na stránce s výsledky vyhledávání. Další věc, kterou byste měli vědět o vytváření odkazů na webu Twitter, je, že všechny odkazy zde vypadají jako odvážná adresa URL, na rozdíl od odkazů na klíčové slovo kotevní text. Proto se musíte ujistit, že vaše adresa URL je čitelná, přehledná a optimalizovaná.

Proces vytváření odkazů na Twitteru se skládá z následujících kroků:

  • Přihlaste se ke svému účtu Twitter a napište svůj odkaz

nějaký zábavný a poutavý text, ne jen odkaz. Jakmile bude váš tweet zaslán, budou tyto informace k dispozici pro vaše následovníky.

Je důležité používat hashtags před každým klíčovým a velkým objemem klíčového slova, které chcete hodí na SERP, protože uživatelé vyhledávají ve službě Twitter implementaci hashtagů. Mimochodem, můžete také propojit své odkazy.

Vaše tweety by měly být chytlavé, vtipné a dokonce i kompromisní, aby uživatelé opakovali to samo o sobě. Pokud máte pocit, že máte nedostatek talentu v písemných technikách, pak prostě požádejte své následovníky, aby znovu zopakovali odkaz v počátečním tweetu.

  • Přejděte na TweetMeme

TweetMeme je webový zdroj, který vyhledává a opakuje nejzajímavější tweety. Váš primární účel je proto zobrazovat na těchto stránkách a vytvářet tak neučinitelné tweet.

December 22, 2017